M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
19.04.2020 - 10:24
Dnes jsem měl pocit, že mi nahížíš do soukromí. Ten příběh znám...
A lasagne na poslední večeři dojaly. |
18.04.2020 - 22:21
Tara: René Vulkán: René, krásně jsi se rozjel, díky za příspěvek. Skotská, irská nebo americká?
|
18.04.2020 - 22:16
včela na zádech
ruší klídek brigády o svátku práce |
18.04.2020 - 22:10
Je to milé, i když nemám rád cvrnkání do kuliček. ;o)
|
18.04.2020 - 22:08
V Tvém textu figurka ožívá.
|
18.04.2020 - 19:05
Ringo: Díky, snad nejsi jediný, kdo si to myslí.
|
18.04.2020 - 19:04
Lilith: A udělat či neudělat zkoušku? A co je u takové zkoušky udělání a neudělání? Díky za nahlédnutí. ;o)
|
18.04.2020 - 08:11
Tara: Děkuju, Taro. A děkuju i za "nastavení zrcadla" ;o).
|
18.04.2020 - 08:09
Lilith: matousekKkrejca: Děkuju, to jsem moc rád. ;o)
|
18.04.2020 - 08:08
Ringo: Dnes se říká obješenec. Jde o slovo patřící mezi archaismy, zde često haněné i velebené. Však existující, a opodstatněné ve chvílích, kdy chceme sdělit - to už bylo, a do moderního světa to nepatří.
Visatec nemá nic společného s impotencí. I když z podstaty věci vlastně impotentní je. |
17.04.2020 - 21:39
Moc pěkný, jen ta tečka na konci mne mate. ;o)
|
17.04.2020 - 20:12
Ještě že pěsti nemají zobáky. Nebo mají? ;o)
|
17.04.2020 - 19:55
Líbí se mi to, ale souhlasím i s komentářem Tary.
|
17.04.2020 - 19:52
Pohádky by měly končit dobře.
Všechny. Jestli některá dobře nekončí, buď to není pohádka, nebo ještě neskončila. I když to tak smutně vypadá. |
15.04.2020 - 20:17
Nahota ti sluší
jako Času pozpátku cupitání, a odhalení duše podobá se barev duhy tání... |
14.04.2020 - 21:56
Krásně Ti to klape, díky.
|
14.04.2020 - 21:54
I ty, Brute?
Letos jsem kilt ještě nevytáhl, ale po tomto čteníčku mířím ke skříni. |
14.04.2020 - 21:50
Pěkné vyznání. Co lepší je? Vyznat se tak, či být vyznán?
|
14.04.2020 - 21:46
zenge: A lepší vrabec pod kabátem, než to vysvětlovat na mravnostním...
Květko, pěkný, až jsem z toho zapomněl na roušku. |
14.04.2020 - 21:41
Ano, létáníhodné...
|


