M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
07.04.2020 - 17:16
Nepamatuji si na nic, co by se mi od Tebe nelíbilo.
07.04.2020 - 17:14
A bobr na to vlhce hledí,
však pozor -
teď na vlka zuby cení.

Vlk ztuhnul, zbledl,
to je ale řež -
vtom bobr vlka snědl.
07.04.2020 - 16:54
Opatrně na ty opřený hrábě, abys nebyla zmalovaná na hlavě... :o)
07.04.2020 - 13:19
Hazentla: Děkuju, Tvůj komentář mne potěšil. Ano, LA má blue, a to je ten případ, kdy jsem se snažil aby to šlo "na hubu" - blů - andělů. Ale modrá je modrá...
07.04.2020 - 12:13
Ringo: Ringo, kdyby byli všichni tak úzkostliví, tak by lidi přestali i souložit. Patrně, nejen opatrně.
07.04.2020 - 12:10
Tara: Díky, Taro, snažil jsem se pokud možno o co nejpřesnější překlad, ale tak, aby to v češtině šlo "na hubu". Jinak tuto skladbu miluju. S anděly jsem hodně váhal, možná je opravdu nahradí jen "modrá".
06.04.2020 - 06:07
Souzním.
05.04.2020 - 13:20
Chlorid sodný z očí roní
po preclíku slaném voní
vzduch je ho pln u moří
chuť i na lásku podpoří
05.04.2020 - 13:08
Doufám, že už první dva verše moc nevystihují Tvou náladu.
Už jsem to psal i Lilith, hlavu vzhůhu, je tam i Tvá hvězda.
05.04.2020 - 13:03
Mám rád ten klid nědělního poledne...

Vyhřátý pekáč
slepice na paprice
knedlík v kuličkách
05.04.2020 - 12:21
Pokud tohle všechno pomůže k vysvobození koule z kamene, pak to beru.

A jinak - koule uvězněná v kameni, to je opravdu k vzteku. ;o)

Hlavu vzhůru, jsou tam Tvoje hvězdy.
05.04.2020 - 12:16
Pěkně plazivé... Líbí.
05.04.2020 - 12:14
Někdy, když ráno vylezu z postele,
málem si krupnu do textilu,
radostí, že jsem ještě vylezl...
04.04.2020 - 23:26
Ringo: Kajuta: Lilith: Díky moc, jsem rád, že se bavíte. A Ringo, Zítra to roztočíme, drahoušku.
04.04.2020 - 19:17
Ringo: A mne nenapadlo nic lepšího, než Jak vytrhnout velrybě stoličku... :o) Díky, Ringo.
04.04.2020 - 15:54
Děvče, jsi asi jedna z těch
které prokouknou i mužíčky
a které se umí dívat kolem sebe
i se zavřenými víčky...
04.04.2020 - 08:35
Ringo: Kdyby ses neozval, myslel bych si, že jde o Mlčení jehňátek... ;O)
03.04.2020 - 23:42
Tara: Jo, jo, taky mi to drhlo. Podumám. A děkuju.
03.04.2020 - 23:31
Tara: To ne, moč ještě udržím, ale "co jsem to jenom chtěl" už ne vždy. :o)
03.04.2020 - 23:25
Tara:
A to zase jo,
ulítnu každou chvilku.
Ale vzpomenout si?
To je v prdýlku...
1 ... 125|126|127|128|129|130|131|132|133 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku