M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
23.04.2020 - 18:00
Hmmm (obdivné).
23.04.2020 - 17:48
Píšu ti pod čarou
jak všichni čekají
kdy se vše vrátí
do starých kolejí.

Budou pod parou
i ti co se kají
že nic se nevrátí
a na vše kálejí.
23.04.2020 - 17:36
Sedí jak zadek na hrnci.
23.04.2020 - 14:22
Odpověď na Tvou otázku je, stejně jako můj vlastní moment hybnosti, závislá na lenosti. Jinak dobrá ptákovinka.
23.04.2020 - 14:15
Sedí balvan, nepovstane,
když balvana přivalí se,
balvan ví totiž co se stane,
bude-li pevný, přitulí se.

Kdo ví, jak to s nimi je? Máme příliš málo času je zaslechnout.
22.04.2020 - 22:10
Nemá princ potomky podle dějepisu
prý zapomněl si roušku na penisu
22.04.2020 - 22:02
Náš lesní
psa sní
jen vyplivne dečky
prý jsou s éčky
21.04.2020 - 16:41
Ringo: Ve vládě?
21.04.2020 - 16:39
Tara: A nejhorší jsou mucho můrky... ;o)
21.04.2020 - 16:34
Milena S.: Ano, ano, děkuju. Tuto radu též rád dávám: https://www.libres.cz/dilo/148896-slibej-mi-ze-rtu-smich/.
21.04.2020 - 16:25
Pohádkové. A snad i s dobrým koncem. Pokud víme, kde je vlastně konec. Pohádky. Pak už konce nebývají dobré. Po pohádce.
20.04.2020 - 15:49
Jo, jo, taky mne vždy lákala pekařova buchta...
20.04.2020 - 15:45
No, jistě je to zajímavý pohled na svět, jen se v něm trochu ztrácím. Jako chlap.
20.04.2020 - 15:40
Nenašel jsem na tom ani ten háček. Líbí se mi to. Až na to, že kolem pořád slyším nějaké sssssssssssss...
19.04.2020 - 12:47
Tara: Asi ano. To je vytažené z archivu a už jsem do toho nechtěl zasahovat. Určitě by to šlo přepsat nebo napsat jinak. Jen dokonalé může zůstat, takové texty ale bohužel nemám. :o)
19.04.2020 - 10:56
Paulmatthiole:
Je nádherný,
i když často
rozeklaný.
19.04.2020 - 10:53
vavaoko: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Gándhí: Děkuji všem za milou partii, s Vámi je radost hrát. Jen tak mimochodem – Kdo z Vás si s pindíkem nikdy nehrál? ;o)
19.04.2020 - 10:37
Užít si večera s háčkovanou variantou není špatný nápad. Jdu na to, a bez droždí. Díky za námět.
19.04.2020 - 10:33
Na některé vzpomínky je dobré mít okno. A nebo ho alespoň nemýt... Pěkná poezie nepěkného příběhu.
19.04.2020 - 10:29
Je klišé klišé napsané jako klišé? A je vzpomínkou vzpomínání na někoho, kdo zde stále je? Líbí se mi to.
1 ... 121|122|123|124|125|126|127|128|129 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku