M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
23.04.2020 - 18:00
Hmmm (obdivné).
|
23.04.2020 - 17:48
Píšu ti pod čarou
jak všichni čekají kdy se vše vrátí do starých kolejí. Budou pod parou i ti co se kají že nic se nevrátí a na vše kálejí. |
23.04.2020 - 17:36
Sedí jak zadek na hrnci.
|
23.04.2020 - 14:22
Odpověď na Tvou otázku je, stejně jako můj vlastní moment hybnosti, závislá na lenosti. Jinak dobrá ptákovinka.
|
23.04.2020 - 14:15
Sedí balvan, nepovstane,
když balvana přivalí se, balvan ví totiž co se stane, bude-li pevný, přitulí se. Kdo ví, jak to s nimi je? Máme příliš málo času je zaslechnout. |
22.04.2020 - 22:10
Nemá princ potomky podle dějepisu
prý zapomněl si roušku na penisu |
22.04.2020 - 22:02
Náš lesní
psa sní jen vyplivne dečky prý jsou s éčky |
21.04.2020 - 16:41
Ringo: Ve vládě?
|
21.04.2020 - 16:39
Tara: A nejhorší jsou mucho můrky... ;o)
|
21.04.2020 - 16:34
Milena S.: Ano, ano, děkuju. Tuto radu též rád dávám: https://www.libres.cz/dilo/148896-slibej-mi-ze-rtu-smich/.
|
21.04.2020 - 16:25
Pohádkové. A snad i s dobrým koncem. Pokud víme, kde je vlastně konec. Pohádky. Pak už konce nebývají dobré. Po pohádce.
|
20.04.2020 - 15:49
Jo, jo, taky mne vždy lákala pekařova buchta...
|
20.04.2020 - 15:45
No, jistě je to zajímavý pohled na svět, jen se v něm trochu ztrácím. Jako chlap.
|
20.04.2020 - 15:40
Nenašel jsem na tom ani ten háček. Líbí se mi to. Až na to, že kolem pořád slyším nějaké sssssssssssss...
|
19.04.2020 - 12:47
Tara: Asi ano. To je vytažené z archivu a už jsem do toho nechtěl zasahovat. Určitě by to šlo přepsat nebo napsat jinak. Jen dokonalé může zůstat, takové texty ale bohužel nemám. :o)
|
19.04.2020 - 10:56
Paulmatthiole:
Je nádherný, i když často rozeklaný. |
19.04.2020 - 10:53
vavaoko: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Gándhí: Děkuji všem za milou partii, s Vámi je radost hrát. Jen tak mimochodem – Kdo z Vás si s pindíkem nikdy nehrál? ;o)
|
19.04.2020 - 10:37
Užít si večera s háčkovanou variantou není špatný nápad. Jdu na to, a bez droždí. Díky za námět.
|
19.04.2020 - 10:33
Na některé vzpomínky je dobré mít okno. A nebo ho alespoň nemýt... Pěkná poezie nepěkného příběhu.
|
19.04.2020 - 10:29
Je klišé klišé napsané jako klišé? A je vzpomínkou vzpomínání na někoho, kdo zde stále je? Líbí se mi to.
|


