Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.06.2016 - 12:21
Přeju ti tvoji radoST
|
22.06.2016 - 12:20
Líbí...ST
|
22.06.2016 - 12:19
Zaujalo...ST
|
22.06.2016 - 12:17
Může to být začátek, ale i konec, to je jiSTé...
|
21.06.2016 - 23:02
Perlička, ta tvá básnička:) ST
|
21.06.2016 - 21:15
Mbonita: děkuju, no, to je zrovna starší dílko, dost staré, už píšu asi jinak:)
|
21.06.2016 - 21:11
Taky se mi líbí:)))
|
21.06.2016 - 21:10
TvojeLabuť: labuti, děkuji ti:)
|
21.06.2016 - 19:03
kasparion: děkuji, Bobe, za milá slova:))
|
21.06.2016 - 19:02
krizekkk: se z tebe..picnu, Jirásko:)
|
20.06.2016 - 23:22
VlaSTně jsi se odvázala:))
|
20.06.2016 - 23:21
MačkavoST je hlavně pro bohémy normální stav...
|
20.06.2016 - 19:45
Připadá mi to jako próza a ne jako poezie. Jako písně dost těžko zhudebnitelné. Zkrátila bych verše, pokud chceš básničku.
|
20.06.2016 - 19:05
No ano, ale bez lásky:((( ST
|
20.06.2016 - 17:12
Dívka a kmet: když to vyhovuje, tak proč ne:)) ST
|
20.06.2016 - 17:05
krizekkk: díky moc...a co ten Lojza , nerozumím:)
|
20.06.2016 - 12:43
ST+Z
|
20.06.2016 - 11:44
Dobré nápady v každém slůvku /úsměv jiSTý/
|
20.06.2016 - 08:50
Za tele a paní Tichou...ST
|
20.06.2016 - 08:49
Hrbolky mraků...ST
|


