Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
26.06.2016 - 11:53
Lilith: kutálení se je tvá doména:) děkuju!
|
26.06.2016 - 11:52
vavaoko: díky, očko:)
|
26.06.2016 - 11:51
krizekkk: ano, to je ono:) dík
|
24.06.2016 - 16:38
madison: no jo, bylo to napsaný v náhlý inspiraci/zpívali tu písničku, je krásná:)/ díky!
|
24.06.2016 - 15:50
zenge: právě že ne pořád:))) díky
|
24.06.2016 - 15:50
kasparion: děkuji, naděje stále žije:)))
|
24.06.2016 - 15:21
ST trefné
|
24.06.2016 - 15:14
Přes růži ke svíčkové...veletoč zábavný...ST
|
24.06.2016 - 15:09
Kajuta: děkuju ti, udělals mi při pátku radost:)
|
24.06.2016 - 07:02
Lodníku, senzace:)))) ST
|
24.06.2016 - 07:01
Celý život se řídím heslem: přej, a bude ti přáno. Závist je pro mne naštěstí cizím pojmem.
|
23.06.2016 - 23:21
Lodníku, parádní:)ST
|
23.06.2016 - 23:19
I Krumlov a Červený Dvůr...ST
|
23.06.2016 - 23:14
Andramelech: to jsi asi jen žertoval, viď?
René: ST |
23.06.2016 - 23:10
Rozhodně zůSTat:)))
|
23.06.2016 - 23:07
Dobrá hříčka:)
|
22.06.2016 - 23:31
Nejvíc se mi STejně líbí kopec jménem Tara...tralala...
|
22.06.2016 - 23:27
Vtipné...ST
|
22.06.2016 - 23:26
Krásná chvíle...to je jiSTé:)
|
22.06.2016 - 15:12
jc senior: ráda píšu malé příběhy s atmosférou:) děkuju
|


