Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
30.06.2016 - 17:25
libour: děkuji za zastavení:)
|
30.06.2016 - 17:21
jc senior: vím, ale je hezké být u toho:)) Díky
|
30.06.2016 - 17:03
Sonet...ST
|
30.06.2016 - 16:48
krizekkk: to myslím v přeneseném významu:))) to je jasný, že nám jako osobnosti nepatří:))) díky
|
30.06.2016 - 16:47
zenge: děkuji moc...
|
30.06.2016 - 14:37
To taky miluju, to je jiSTé...
|
30.06.2016 - 11:08
Milena: děkuji, Mili:)
|
30.06.2016 - 09:19
Nápadité:)ST
|
30.06.2016 - 09:18
jitka.svobodova: děkuju, Jitko...
|
30.06.2016 - 08:01
Kapka: Kapičko, děkuji uctivě, že i přes to sluníčko...
|
29.06.2016 - 22:36
Kajuta: Lilith: jé, vy se máte...spolu...díky:)))
|
29.06.2016 - 21:35
Balerína jiter: krása...ST
|
29.06.2016 - 21:33
Ty jsi básní harakiri nespáchal:))) ST
|
29.06.2016 - 21:31
Lil, kouzelná letní:))) ST
|
29.06.2016 - 18:27
krizekkk: vtipálku...dík!
|
29.06.2016 - 18:26
kasparion: nic se nestalo, stíháš krásně:) a děkuji
|
29.06.2016 - 15:35
Dobře se mi čte, jen bych dala Kdybychom, tamto není spisovně ST
|
29.06.2016 - 09:44
janislava: divoženka1: děkuji moc...
|
29.06.2016 - 08:07
René Vulkán: chachá...:))) a děkuji...
|
29.06.2016 - 00:24
TvojeLabuť: detektor: děkuju, cením si přízně:)
|


