Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
28.06.2016 - 22:56
libour: děkuju, Libore:)
|
28.06.2016 - 22:27
vavaoko: děkuju, očko:)
|
28.06.2016 - 21:55
ST
|
28.06.2016 - 21:54
Věřím na zázraky, jiSTě
|
28.06.2016 - 21:53
To je pěkné...ST
|
28.06.2016 - 21:52
Začátek filmu Život:) ST
|
28.06.2016 - 21:49
Blbě vidím, blbě slyším...spěju k hádkám žabomyším??? Velmi pěkné,ST
|
28.06.2016 - 21:46
ST
|
28.06.2016 - 21:42
zenge: děkuju ti, zenge...
|
28.06.2016 - 09:58
Ráno probudí tě - snad- ST
|
28.06.2016 - 08:03
Krásné...ST
|
27.06.2016 - 17:32
ST rozeklanému hlasu
|
27.06.2016 - 17:30
Líbí se mi ten způsob, jakým je psáno...ST
|
27.06.2016 - 17:28
Hrdlička a šampus...ST
|
27.06.2016 - 17:23
ST barvám:))
|
27.06.2016 - 17:22
krízekkk-chachá:) korida proSTě pokračuje:))
|
27.06.2016 - 12:26
Čertovu STěnu miluju...dík za nádherné vyjádření:)
|
27.06.2016 - 12:24
Velmi krásné:))) ST
|
27.06.2016 - 09:15
To znám u velmi blízkého okolí a je to proSTě hnus...
|
26.06.2016 - 21:02
ST létu:)
|


