Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
01.07.2016 - 18:27
Taky je to na mne těžký, ale ST
|
01.07.2016 - 18:26
Tome, já jsem si myslela, že se STebou něco děje...ozvi se.
|
01.07.2016 - 15:14
janislava: dík!
|
01.07.2016 - 14:31
ST za smutný příběh:)
|
01.07.2016 - 13:50
Kajuta: na tebe je spolehnutí, poeto:) díky za veršíky!
|
01.07.2016 - 13:31
To se ti povedlo..zachytit velrybí zpěv/ a mne to netrkne:(/ ST za tu krásu
|
01.07.2016 - 13:29
Moc mi tam nesedne to klesá - nenalézá a vzdouvá-vzpoura, ale nápad dobrý:) ST
|
01.07.2016 - 13:19
Emma Wallace: děkuji ti!
|
01.07.2016 - 13:18
vavaoko: očko, díky:)
|
01.07.2016 - 11:53
matousekKkrejca: jééé, já ti moc děkuji, zas tak fenomenální to není:)))
|
30.06.2016 - 23:50
Milena: no právě...nevím nic moc:((( ale díky a dobrou...
|
30.06.2016 - 23:16
Já bych to tak nehrotila:) ST
|
30.06.2016 - 22:31
Kde ten optimismus STále bereš...
|
30.06.2016 - 21:55
Rivendell: bohužel Adélka není dcera, nemám dceru. Děkuji ti mockrát:)
|
30.06.2016 - 21:39
pa100r: děkuji ti!
|
30.06.2016 - 21:10
Kapka: Kapičko, děkuji víc než maličko:)
|
30.06.2016 - 21:10
Lilith: je to kouzelná slečna, díky:)
|
30.06.2016 - 21:09
René Vulkán: Děkuji, René:)
|
30.06.2016 - 21:09
kasparion: díky, Bobe:)
|
30.06.2016 - 21:08
Kajuta: obě děkujeme, lodníku:)
|


