Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
18.08.2016 - 10:55
Ringo: Ringo, kdy začneš něco brát vážně? Díky:-)
|
18.08.2016 - 09:12
James Libustka: děkuju moc:-)
|
18.08.2016 - 09:12
detektor: díky:-)
|
18.08.2016 - 08:34
vavaoko: děkuju, očko:-)
|
18.08.2016 - 08:34
Kajuta: děkuju moc:-)
|
18.08.2016 - 00:50
Závěr zvláště...ST
|
18.08.2016 - 00:49
Mám to blízko a nikdy jsem tam nebyla...ST
|
18.08.2016 - 00:47
Líbí se mi, a to ti ani neposílám svoji řasu, jen ST
|
18.08.2016 - 00:45
Moc pěkně něžné...ST
|
18.08.2016 - 00:43
ST a souhlas s krizkkkem
|
18.08.2016 - 00:39
Lil, jsi STudnice plná něhy:-)
|
16.08.2016 - 14:19
Copak Krumlov, tam jsou samé perly:-))) moc líbí ST+Z
|
16.08.2016 - 09:46
Ta závěť do hrníčku to jistí:-))) ST
|
16.08.2016 - 01:00
Taky přispěju:-) ST
|
16.08.2016 - 01:00
Hezké:-) ST
|
16.08.2016 - 00:59
Krása:-))) ST
|
15.08.2016 - 14:40
Fantazie na pochodu...jaké tajemSTví se tu skrylo?
|
15.08.2016 - 14:39
Moc se povedlo, lodníku:-) ST
|
15.08.2016 - 14:37
U tebe se vždy skvěle čte:-) ST
|
15.08.2016 - 14:36
Tamaro, dobré.-) st
|


