Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.08.2016 - 09:36
A dobře uděláš:-) ST
|
22.08.2016 - 00:24
Aspoň že to uSTály, břízky spanilé:-)
|
22.08.2016 - 00:23
Ta jeho syrovoST tu chybí...a moc, moc...povedené, barde:-)
|
22.08.2016 - 00:20
Krása: a taky mne bolí za krkem...ST
|
22.08.2016 - 00:18
Obdivuju tvé STatečné srdce:-)
|
22.08.2016 - 00:16
Velmi hezké...miluju šelmy, zejména kočkovité, a tak ST
|
22.08.2016 - 00:14
Pěkné, nejvíc pro mne to poslední...ST
|
22.08.2016 - 00:12
René Vulkán: teď budeš vnímat leccos trošku jinak, myslím...STatečný Vulkáne:-)
|
22.08.2016 - 00:10
Nechvalme dne před večerem, však tvé žerty, Ringo, berem, na nervy nám hraješ trošku, lepší než hrát na garmošku:-))) ST
|
22.08.2016 - 00:01
zenge: Není loď jako loď, nejhezčí je vzducholoď...díky:-)
|
21.08.2016 - 21:51
Lilith: děkuji za tvé ach:-)
|
21.08.2016 - 15:13
STou pátou řadou má pravdu:-)))
|
21.08.2016 - 12:50
detektor: děkuju!
|
21.08.2016 - 12:50
libour: Libore, dík...neodplul jsi?
|
21.08.2016 - 10:38
Kajuta: voraři, dííík:-)
|
21.08.2016 - 10:35
Venuše: díky moc:-)
|
21.08.2016 - 09:01
vavaoko: očičko, díky za mrknutí a hezkou neděli:-)
|
21.08.2016 - 00:45
Ringo: děkuju za zhodnocení a cenné rady, upravím okamžitě a střelhbitě:-)
|
21.08.2016 - 00:24
Lehoučké, hořlavé...ST
|
21.08.2016 - 00:22
Hezky pluj s oblaky:-) ST
|


