Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
21.08.2016 - 00:21
Kniha a šampus:-) ST jisté
|
21.08.2016 - 00:19
Jsi dobrej, STou flétničkou:-)))
|
20.08.2016 - 23:28
Psavec: děkuji!
|
20.08.2016 - 12:49
STrofy tvých veršů, Zenge, mají obecnou platnost staletími, moc se mi líbí:-)
|
20.08.2016 - 12:47
zenge: mám ráda vodu..tohle mne napadlo na přehradě Skalka v Chebu /u mamky/...díky:-)
|
20.08.2016 - 01:05
Jsem bez dechu - ST
|
20.08.2016 - 00:54
Taky ST - hezké
|
19.08.2016 - 23:00
Máš to podobný jako já: STále stejná scenérie:-(
|
19.08.2016 - 11:49
ST za obdiv:-)
|
19.08.2016 - 00:20
Kajuta: taky historie...ale myslím pěkně svázaná:-) děkuju ti za podporu
|
19.08.2016 - 00:19
Kajuta: jé, to už je prehistorie, děkuju:-)
|
18.08.2016 - 22:49
Dobrý důvod k úsměvu, Lil:-) ST
|
18.08.2016 - 22:47
Co teď všichni STěmi pavouky mají? Asi že se blíží pavoučí babí léto:-)
|
18.08.2016 - 22:46
divoženka1: děkuju moc, mám radost, že jste mne nevynesli v zubech...
|
18.08.2016 - 18:58
ST tvé vizi:-)
|
18.08.2016 - 18:54
Ty umíš i hiSTorické jak vystřižené, lodníku:-)
|
18.08.2016 - 18:51
Lilith: Děkuju, Lil, mnoho povolaných, málo vyvolených:-)
|
18.08.2016 - 18:50
krizekkk: díky: snad se mi nezmění tvar očí, když začínám s japonskými veršíky:-)
|
18.08.2016 - 11:21
Kapka: děkuji, Kapko...stále se učím:-)
|
18.08.2016 - 11:20
Tangun: děkuju, je to jen pokus
|


