Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
14.08.2016 - 17:45
Jako člověk, který vlastní přibližně sedm koček, jsem nemohla tvé dílko nečíst /Ringo, promiň/ ST
|
14.08.2016 - 17:44
Nešvar a Motolice by byl hezký páreček...a prosím nesplést se a nedat /tvému/ sucharovi dudlík:-(, mohl by dostat laktační psychózu:-))) ST
|
14.08.2016 - 14:47
jc senior: teď jsi vystřihnul krásné pokračování...děkuji, rančere...tvá saranče krouží kolem tvého ranče:-)))
|
14.08.2016 - 13:11
Jejda, to je vtipný:-))))) ST
|
14.08.2016 - 11:27
Bylo to dávno...napsals to krásnO ST
|
14.08.2016 - 11:25
Zenge, kam na ty hlody chodíš????? ST
|
14.08.2016 - 11:22
zenge: jé, tos napsal krásně... a ani neznám tuhle píseň, leč je pro mne výstižná:-( díky
|
14.08.2016 - 00:46
Tamara J: děkuju, ale již jsi jednou tipovala. Ovšem těší mne, že se ti Ulita líbí...
|
13.08.2016 - 22:34
Nápaditě rýmované:-) ST
|
13.08.2016 - 22:33
Psavec: to byly takové fotky na Pís. a mne zaujala saranče- zamotaná, zaživa odsouzená k smrti, a cosi mi to připomínalo...tak proto, děkuju
|
13.08.2016 - 22:31
Básník se pomalu otevírá:-)) ST
|
13.08.2016 - 22:30
ProSTě nádhera, ta tvá básnička:-) píšeš fajnově
|
13.08.2016 - 22:28
Psavec: děkuju ti, no dala jsem si s ní dost práce:-)
|
13.08.2016 - 22:27
Alena, ta se má:-) ST
|
13.08.2016 - 14:46
Chápu tě...to přejde:-) ST
|
13.08.2016 - 09:48
Píšeš dobře, rozhodně ST, ale z těch, co jsem četla, mne nejmíň oslovuje...
|
13.08.2016 - 09:46
od srdce? :-))) ST
|
13.08.2016 - 09:44
Ringo: aha, to tě tedy překvapilo, ten ženský rod, chachá, vtipálku:-) a děkuju moc
|
13.08.2016 - 09:43
Lilith: děkuju, bavilo mne to psát, je to tak trochu o mém životě:-)
|
13.08.2016 - 09:42
vavaoko: děkuji, očičko:-)
|


