Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.08.2016 - 09:42
Kajuta: lodníku, díky:-)
|
13.08.2016 - 09:41
krizekkk: Jiří, děkuju ti:-)
|
12.08.2016 - 23:07
Díky za Wojtylu...a celé proSTě skvělé jako vždy:-)))
|
12.08.2016 - 23:06
Taky ich bin indiánka:-)))) ST
|
12.08.2016 - 23:05
Extravagance:-) ST
|
12.08.2016 - 23:02
Líbí se mi ta nápaditoST a svobodný duch tvých veršů:-)
|
12.08.2016 - 16:14
Děkuju ti:-)
|
12.08.2016 - 14:51
Oba mám ráda, od tebe prima nápad:-) ST
|
12.08.2016 - 14:50
Pro tebe typická:-) ST
|
12.08.2016 - 14:48
Cením si tě...Holmesi:-) ST
|
12.08.2016 - 14:46
Moc dobře vázané, poslední sloku bych už nedávala:příliš mentoruje
jinak ST |
12.08.2016 - 14:45
To je moc dojemný příběh, a zručně vázaný:-))) ST
|
12.08.2016 - 14:41
Tamaro, to je dobré:-))) ST
|
11.08.2016 - 08:33
Rozumím a ST
|
11.08.2016 - 00:25
Hezké:-))) ST
|
11.08.2016 - 00:23
Dobré...šálek mého čaje:-)
|
11.08.2016 - 00:18
ST
|
10.08.2016 - 23:29
zenge: díky moc, mám radost
|
10.08.2016 - 00:14
Umíš, Tamaro:-)
|
09.08.2016 - 23:14
Celkem věřím:-) ST
|


