Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
29.08.2016 - 21:29
René Vulkán: myslíš takovou tu lepivou mucholapku? Děkuji
|
28.08.2016 - 22:54
ST, ještě bude tanec?.-)))
|
28.08.2016 - 22:51
Kajuta: díky, voraři:-)
|
28.08.2016 - 20:23
jitka.svobodova: Jitko, mám jich povícero...a děkuji!
|
28.08.2016 - 19:38
Ringo, až na ty svině fakt krásný, děkuji:-)))
|
28.08.2016 - 16:45
Pro každého je druhý dech příjemnou změnou v životě:-) ST
|
28.08.2016 - 11:27
ToSTím zipováním pěkné...a natáhuješ je úmysl?:-)
|
28.08.2016 - 10:53
Tak snad ještě babí léto zakouzlí...ST
|
28.08.2016 - 00:26
Bouřek se bojím. Dobře jsi vySTihla, Gee
|
27.08.2016 - 22:34
Buchtě z Krumlova se to taky líbilo:-) ST
|
27.08.2016 - 22:31
Takové omějové:-) ST
|
27.08.2016 - 22:30
Máš básničky STrašně hezký:-)
|
27.08.2016 - 22:29
Jsou tam dva...on ji líbá na uchu...tak nějak si to předSTavuju a je to pěkné:-)
|
27.08.2016 - 22:25
BytoSTi z listoví:-)
|
27.08.2016 - 00:44
Dnes nějak na hlavu ...ST
|
27.08.2016 - 00:37
O džínách i džinech nápadité, tys fakt kouzelník:-) ST
|
26.08.2016 - 22:05
ST
|
26.08.2016 - 22:04
Celkem doST složité:-)
|
26.08.2016 - 22:01
Safra, to mi cosi připomíná...ST
|
26.08.2016 - 16:33
Emma Wallace: vztahy někdy jsou kruté:-) děkuju ti
|


