Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
07.08.2016 - 15:01
West: ahoj po delší době, no jestli to nebude mým věkem:-) a díky
|
07.08.2016 - 12:38
Novodění...pěkný novotvar, celé k zamyšlení:-) ST
|
06.08.2016 - 20:18
Mandarinka, co už spinká...asi ji napodobím...ST jisté:-)
|
06.08.2016 - 20:16
PosedloST sebou samým...dobré téma, to by mne nenapadlo...jsi moc šikovná:-))) a hezkou neděli
|
06.08.2016 - 20:14
Já jsem v Aši narozená...FTIPNÉ velice ST
|
06.08.2016 - 17:40
To STou kostí je dobrý:-)
|
06.08.2016 - 17:39
Hezké...a ST
|
06.08.2016 - 17:37
ST a smích potměšilý nad tou bžundou:-)
|
06.08.2016 - 17:34
Lodní krysy...brrr...ST
|
06.08.2016 - 17:33
Ale čtenáři jiSTě žijí...jen se rekreují, Lil:-)
|
06.08.2016 - 17:32
Není motýl jako motýlek:-) ST
|
06.08.2016 - 17:29
STručnějasné:-)
|
06.08.2016 - 17:28
Raději bych na milá překvápka nesázela:-) ST
|
05.08.2016 - 22:50
Ringo: Ringo...jsi těžko překonatelný...aspoň jsem to zkusila ...kolegyně Tara alias Gora
|
05.08.2016 - 11:29
René Vulkán: inspiroval mne ten Hérakleitos. Suchou září:-) Díky
|
05.08.2016 - 11:28
René Vulkán: díky za vše...
|
05.08.2016 - 11:27
René Vulkán: no, měla jsem trochu vztek...to pak jde samo:-) a děkuju
|
05.08.2016 - 11:25
René Vulkán: jsem ráda, že se ti tohle zalíbilo: jsem na tenhle veršík docela pyšná...a Medvědice skvělá:-)
|
05.08.2016 - 11:24
René Vulkán:děkuju za čtení:-)
|
04.08.2016 - 23:43
ST, jak jinak...
|


