Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
26.08.2016 - 14:52
...tvé lýtko lodyh:-))) a celé ST+ Z
|
26.08.2016 - 14:48
Souhlas s Ringem, to jim závidím, a ptáčkům volnost:-) ST
|
25.08.2016 - 10:14
Dusbaba: děkuju ti:-)
|
25.08.2016 - 10:14
Dusbaba: zcela správně:-) díky
|
25.08.2016 - 00:08
blue: děkuju, u nás taky, když je hezky, nafukují balony, to mne inspirovalo:-) a dík
|
25.08.2016 - 00:07
blue: díky, mladý muži:-)
|
24.08.2016 - 21:41
Kosatky krásné, vše o vodě já proSTě můžu:-)
|
24.08.2016 - 21:40
ST:-)
|
24.08.2016 - 21:40
ST tykadélkům:-)
|
24.08.2016 - 18:29
Jejda, vtipné a výsoSTně pravdivé...
|
24.08.2016 - 00:05
A v očích mokré ticho:-)
|
24.08.2016 - 00:03
Hezké:-)
|
24.08.2016 - 00:00
Líbí:-)
|
23.08.2016 - 17:12
ST za nekonečno:-)
|
23.08.2016 - 00:49
Čas šeříkový bude zpět bohužel až zjara:-) ST
|
23.08.2016 - 00:48
ST za to, co má kdo pod mikinou:) dobrou noc
|
22.08.2016 - 20:00
Není to o mně? Asi ne, já mám malíček, tak jen ST:-)
|
22.08.2016 - 19:59
Tuhle mi zamrzla obrazovka počítače a spravil ji chlapec, autiSTa, člověk se nikdy nepřestane divit...vtipné, lodníku:-)
|
22.08.2016 - 19:30
STím skarabeem krásné:-)
|
22.08.2016 - 11:39
jitka.svobodova: děkuju ti, Jitko:-)
|


