Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
12.09.2016 - 16:41
řeka: děkuju moc:-)
|
12.09.2016 - 15:02
matousekKkrejca: díky moc:-)
|
12.09.2016 - 13:53
BedrichValenta: Béďo, dík...já vidím mnohé nedostatky:-(
|
12.09.2016 - 12:51
Kajuta: děkuju moc:-)
|
12.09.2016 - 10:38
vavaoko: děkuji, očko:-)
|
12.09.2016 - 10:35
jitka.svobodova: děkuju moc...
|
11.09.2016 - 21:08
Béďo, ty a Wilde jste to rozsvítili:-))) dík
|
11.09.2016 - 21:07
Trochu tajemSTví...
|
11.09.2016 - 19:36
jitka.svobodova: no, to mne moc těší, ale k dokonalosti má docela daleko/třeba to třísknutí dveřmi není moc dobrý veršík/...děkuju
|
11.09.2016 - 18:04
Platonické lásky nás STále provázejí:-)
|
11.09.2016 - 18:02
Podmanivé ST:-)
|
11.09.2016 - 18:01
Vzpomínky na společně prožité pomohou:-) ST
|
11.09.2016 - 17:59
Hezké vyznání...ST
|
11.09.2016 - 17:59
ST:-)
|
11.09.2016 - 17:56
Chválím básníka Lubu, básničky přišly mi k duhu:-)ST
|
11.09.2016 - 00:03
Jen proSTě buď, šamanko Romanko:-)
|
10.09.2016 - 21:55
Lodníku, ST , parádní...a s Ringem jste vtipálci k pohledání:-)
|
10.09.2016 - 07:51
Moc pěkně rýmuješ:-) ST
|
10.09.2016 - 07:49
Volary malinko znám...takové smutné míSTo
|
10.09.2016 - 07:46
NO, STou flotilou to může být pravda, ale neviděla jsem:-(
|


