Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
19.09.2016 - 07:50
Pěkné:-) ST
|
19.09.2016 - 07:46
Divoška Lil:-) ST
|
19.09.2016 - 07:43
ST
|
18.09.2016 - 21:33
Bžunda jako vždy:-) ST
|
17.09.2016 - 23:16
ST Kapka + Ringo:-)))
|
17.09.2016 - 23:14
Pěkně ulítlé /knoflíky/ ST
|
17.09.2016 - 23:13
Trochu draSTické s piraněmi:-)
|
15.09.2016 - 17:46
krizekkk: Jiří, díky moc, potěšil jsi mne:-))
|
15.09.2016 - 06:51
Ringo: tady se projevuje můj smutnoveselý náhled na život v plné míře:-) to jsem celá já
|
14.09.2016 - 22:32
divoženka1: žínko divá, je to jen fikce:-) a děkuju moc
|
14.09.2016 - 00:15
Jsou krásné a kvetou doST dlouho:-)
|
14.09.2016 - 00:13
pomazlit svou nedočkavost
ale nikdy nezoufat........ST:-) |
14.09.2016 - 00:10
STatečná žena technicus terminus vybavena:-)
|
14.09.2016 - 00:07
Taky jsme měli Arga, STatného rotWajlera:-)
|
13.09.2016 - 23:59
Psavec: děkuji ti:-)
|
12.09.2016 - 23:26
Ringo: no ještě že tak..je tam prý nedotčená příroda, skoro...a díky:-)
|
12.09.2016 - 21:31
Na těch STřechách je fajnově:-)
|
12.09.2016 - 21:29
Ty boule jsou vtipné...celé parádní:-) ST
|
12.09.2016 - 19:19
Lilith: Lil, děkuju moc...za vlídná slova, především:-)
|
12.09.2016 - 16:42
Další tvá parádní:-) ST
|


