Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
20.09.2016 - 20:14
Lilith: děkuju Lil, to asi inspirace krizkkkem - ty hříčky:-)
|
20.09.2016 - 20:13
matousekKkrejca: já mám vážně radost: takový úspěch u takové prkotinky:-) a děkuju
|
20.09.2016 - 19:05
Šikulové:-)))) ST
|
20.09.2016 - 18:20
ST ...celý roj:-)
|
20.09.2016 - 18:17
krizekkk: dík, že mi věříš:-)
|
20.09.2016 - 16:44
Emma Wallace: díik...
|
20.09.2016 - 15:13
ProSTě tulák po hvězdách, no:-)
|
20.09.2016 - 15:12
jitka.svobodova: děkuju moc, Jitko:-)
|
20.09.2016 - 11:28
Kajuta: Lodníku, díky:-)
|
20.09.2016 - 10:51
malaalca: Dˇ :-)))
|
20.09.2016 - 10:51
vavaoko: očko, děkuju:-)
|
20.09.2016 - 10:33
Jsem také nezručná...z ní zvoní to musí být tak čiSTý zvuk:-)
|
20.09.2016 - 10:32
Tak trochu drsné STím zdivem:-)
|
20.09.2016 - 10:30
To je vážně romantika:-) ST
|
20.09.2016 - 10:29
Moc pěkné...jen bych dala pryč jako nová, stačí nová:-) ST
|
19.09.2016 - 20:47
Krásně něžné:-))) ST
|
19.09.2016 - 20:47
Parádní...ST
|
19.09.2016 - 19:22
Maminky vědí vše:-))) ST
|
19.09.2016 - 19:21
Zenge, jsi pozorný...děkuju:-)
|
19.09.2016 - 07:51
Něco chutnějšího si dej:-))) ST
|


