Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.09.2016 - 19:41
Pěkné...motýlí:-) ST
|
22.09.2016 - 17:12
Povedlo se ST:-)
|
22.09.2016 - 14:08
viz Lil:-) ST
|
22.09.2016 - 14:08
Taky jsem STálá čtenářka:-)
|
22.09.2016 - 14:07
STím žebrákem máš pravdu:-)
|
22.09.2016 - 14:06
ST
|
22.09.2016 - 14:05
Chachá...moc toho tedy neměla:-) ST
|
22.09.2016 - 14:04
Chyběly mi tvé kouzelné příběhy:-))) ST
|
22.09.2016 - 14:02
enigman: ta kocov-ina by tam sedla:-))) a dík!
|
22.09.2016 - 07:31
TvojeLabuť: labuti, díky...a myslím, že to obrace je bez T:-)ale jistá si nejsem:-(
|
21.09.2016 - 21:56
Zasr. romantik: díky, vtipálku glosátore:-)
|
21.09.2016 - 19:41
Ladí i hladí:-) ST
|
21.09.2016 - 19:39
Psavec: to mne těší...dík
|
21.09.2016 - 17:29
Kafe a hraní si mám ráda:-) ST
|
21.09.2016 - 15:02
ST fialové trávě:-)
|
21.09.2016 - 15:01
Milena: děkuju, Mili:-)
|
21.09.2016 - 07:51
ST...trochu jiná poezie:-)))
|
21.09.2016 - 07:48
Vždy tak "jednoduché" a tak dobré:-) ST
|
20.09.2016 - 22:03
zenge: barde, díky:-)
|
20.09.2016 - 22:02
Mbonita: děkuju ti:-)
|


