Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
07.09.2016 - 20:33
Zasmála jsem se, ba přímo zachechtala:-) ST
|
07.09.2016 - 20:30
Psavec: mám radost, díky!
|
07.09.2016 - 20:29
Psavec: trochu kritiky jsem sklidila...není to přírodní:-) a děkuju
|
07.09.2016 - 20:28
Špáďa: no jen aby:-) a děkuju
|
07.09.2016 - 20:28
libour: děkuju mockrát:-)
|
07.09.2016 - 20:26
Psavec: no, taky bych někdy byla raději chlapem:-) a děkuji
|
07.09.2016 - 20:25
James Libustka: díky, to jsou takové chlapské libůstky, no:-)
|
07.09.2016 - 11:25
Samozřejmě držím palce. ST
|
07.09.2016 - 07:02
František: díky ti:-))
|
06.09.2016 - 18:39
Ano, předposlední věta, plakat u oceánu nemusí být marné:-) ST
|
06.09.2016 - 18:36
Kdo neskáče, není básník:-) ST
|
06.09.2016 - 18:35
Zívnout po lvím...to bych chtěla:-) ST
|
06.09.2016 - 18:32
Lilith: díky ti...my si rozumíme:-)
|
06.09.2016 - 18:31
krizekkk: ano. Dík:-)
|
06.09.2016 - 18:31
Láska: díky za povzbuzení, Lásko:-)
|
06.09.2016 - 15:49
René Vulkán: děkuju moc, Vulkáne:-)
|
05.09.2016 - 23:30
Mos se mi líbí:-) ST jisté
|
05.09.2016 - 22:40
vavaoko: díky, očko, za mrknutíčko:-)
|
05.09.2016 - 21:15
Kapka: kapičko, děkuju:-)
|
05.09.2016 - 20:49
Adramelech: jsi velmi vtipný...pivo doma vskutku chybí:-( a děkuju za čtení
|


