Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
10.09.2016 - 07:45
Klaním se moudroSTi veličin...a já té tvé:-)
|
10.09.2016 - 07:44
NaproSTý souhlas:-)
|
10.09.2016 - 07:43
STěmi vousy ženskými a celkově je to skotačivé dílko:-)
|
09.09.2016 - 22:45
obaleč jabloňový: obalečko, děkuju za tipy:-)
|
09.09.2016 - 19:37
zenge: no, volný mi asi nejde už vůbec...díky ti:-)
|
09.09.2016 - 19:35
zenge: a je ta stará fakt stará? Děkuju za čtení:-)
|
08.09.2016 - 23:26
STím modrým sklíčkem musí být krásný pohled na svět:-)
|
08.09.2016 - 23:22
Dingo...to je skoro jako Ringo:-) ST
|
08.09.2016 - 23:17
Vtipné...ST
|
08.09.2016 - 23:16
Opět tvůj originál STyl:-)
|
08.09.2016 - 23:15
Líbezné:-) ST
|
08.09.2016 - 23:13
valerie: díky ti, no moc ne, ale trága taky ne:-))
|
08.09.2016 - 20:24
Milena: děkuju moc:-)
|
08.09.2016 - 09:48
Jsem také melancholické děvče, to je jiSTé:-)
|
08.09.2016 - 09:45
J.F.Julián: děkuju ti, Juliáne:-)
|
07.09.2016 - 22:30
Vše ST, nejlepší kanec a deaktivace:-)
|
07.09.2016 - 22:27
STrašně se bojím těch hlodavců:-(
|
07.09.2016 - 22:25
Já mám brouka v hlavě z toho ježka:-) ST
|
07.09.2016 - 22:23
Taky jdu nařezat:-) ST
|
07.09.2016 - 22:21
Dobře sepsané...ST ve slově voňavější malý překlep.
|


