Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
26.09.2016 - 07:05
Taky bych chtěla vědět:-), ale důležité je, že jsi tu se svými příběhy připomínajícími tisíc a jednu noc:-))) ST
|
26.09.2016 - 06:55
enigman: rozhodně rozhodne:-) a díky za čtení
|
26.09.2016 - 06:54
Emma Wallace: díky, Emmi, nějak jsem tě minule přehlédla:-)
|
26.09.2016 - 06:52
enigman: ano, vždy něco hrotím:-( a tobě děkuju za přízeň
|
26.09.2016 - 06:50
enigman: můžeš se míjet i v pokoji:-) díky
|
26.09.2016 - 06:49
enigman: byla to soutěžní na téma Yukon...ale stejně určitě nevyhraju, nemám to pravé vázací střevo:-( a díky moc za čtení
|
24.09.2016 - 15:25
Jsi asi dobrý kytariSTa:-)))
|
24.09.2016 - 15:24
Už aby to tak bylo. ST
|
24.09.2016 - 15:23
Jsi pro mne ceSTovatel, i kdybys nevytáhl paty z bytu:-))
|
23.09.2016 - 21:09
A do paďous třikrát ST
|
23.09.2016 - 21:07
Vtipné:-) ST
|
23.09.2016 - 21:06
ve STopách Lil:-)
|
23.09.2016 - 21:04
Boletice mám za humny...ST
|
23.09.2016 - 21:01
Zasr. romantik: dík, romantiku:-)
|
23.09.2016 - 14:02
Zachovati STud nebývá někdy snadné:-)))
|
23.09.2016 - 13:59
Hezké předSTavy, říčko a řeko:-)
|
23.09.2016 - 00:05
STím tygrem parádní:-)
|
22.09.2016 - 23:19
TvojeLabuť: nic se neděje, také jsem mnohdy mystifikována:-)
|
22.09.2016 - 19:44
STlétání knižnímu/nejen/
|
22.09.2016 - 19:43
MěSTo uvázané:-)
|


