Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
05.09.2016 - 20:48
Kajuta: slova od takového veršotepce mne těší:-)
|
05.09.2016 - 20:47
detektor: no rozumím, ale nemůžu to připustit:-) tobě dík:-)
|
05.09.2016 - 20:46
Ringo: nechtěla jsem říci verši svými, že bys nebyl mužem, jen ne mezi zlými:-)))
|
05.09.2016 - 19:53
Světci mne zajímají...žádného neznám... ST
|
05.09.2016 - 19:42
Máš originální všechno...verše a vidění světa:-))) ST
|
05.09.2016 - 19:37
Ringo: stojí to za starou belu, k mužům mám již nedůvěru
ale ty mezi ně nepatříš:-))) dík |
05.09.2016 - 19:32
Umíš pohladit i slovem:-) ST
|
05.09.2016 - 19:28
řeka: je to možné, ale nic pro mne, říčko a řeko...a děkuji
|
05.09.2016 - 19:11
Já taky: sekáči jdou:-))) ST
|
05.09.2016 - 19:10
Zenge, tys úplnej Kajínek:-))) ST
|
05.09.2016 - 19:08
zenge: děkuju, jen taková momentka:-)
|
05.09.2016 - 09:55
ST a pozdrav Tomášovi:-)
|
05.09.2016 - 00:37
Pěkná, jakož i Ringův dodatek:-) ST
|
05.09.2016 - 00:36
ST za pomerančový měsíc:-)
|
05.09.2016 - 00:35
Buď sám sebou...ona si vybere:-) ST
|
04.09.2016 - 21:16
To bzikání mi z mládí dodnes v uších vyzvání:-))) ST
|
04.09.2016 - 21:15
Mám ještě snad duši, tak ti odepisuji...zavolat nemohu, nemám tvé číslo:-) ST
|
04.09.2016 - 21:13
Pravda o těch vykřičnících:-) ST
|
04.09.2016 - 20:21
Kam vstoupí, sto let tráva neroSTe, to je určitě o mě:-) Vše parádní!
|
04.09.2016 - 17:39
J.F.Julián: díky ti, udělals mi vážně radost:-)
|


