Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
12.10.2016 - 11:23
STudený stud:-))))
|
12.10.2016 - 11:21
Tvoje básně jsou proSTě úžasné:-)))))
|
12.10.2016 - 11:20
No to je tedy nadělení, však se štěňaty nuda není:-)))) ST
|
12.10.2016 - 11:19
ZajímavoSTi převeliké převeselé:-)))
|
10.10.2016 - 23:04
Sympatie máš evidentně na své STraně:-)
|
10.10.2016 - 23:03
Philogyny: děkuju ti:-)
|
10.10.2016 - 18:20
Líbí se mi, moc:-))) ST+Z
|
10.10.2016 - 18:19
Fantazie černá a erotická:-) ST
|
10.10.2016 - 18:06
Hmmm, síla:-) ST
|
10.10.2016 - 17:57
krizekkk: díky moc:-)
|
09.10.2016 - 23:57
pa100r: samozřejmě jsi poznal, že to původně byly dvě mini:-) a tu tvou bych tam nejraději přidala, je též dobrá:-) a díky moc
|
09.10.2016 - 18:46
MiloSTně škádlivé...
|
09.10.2016 - 18:45
Celé, a závěr zvláště podařený...ST
|
09.10.2016 - 18:33
detektor: díky:-)
|
09.10.2016 - 11:44
vavaoko: díky za mrknutí, očko:-)
|
09.10.2016 - 11:43
Lilith: díky, Lil:-)
|
09.10.2016 - 10:45
Kajuta: lodníku, díky ti, a pěknou neděli:-)
|
09.10.2016 - 10:45
jitka.svobodova: Jituš, děkuji moc, no zas tak úchvatné se mi to nezdá:-)
|
09.10.2016 - 10:24
Jitko, celé mi to pěkně STéká:-) až na poslední větu.
|
09.10.2016 - 10:23
Ta tvá slova jako malb a máv mne dočiSTa fascinují:-)))
|


