Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
14.10.2016 - 08:33
Ringo: jdu vždy ode zdi ke zdi, Ringo, a děkuju:-)
|
14.10.2016 - 08:32
jitka.svobodova: děkuju ti:-)
|
14.10.2016 - 00:12
Šmankote, to je polízanice:-) ST
|
14.10.2016 - 00:11
Nic se neboj...ST, dívenko:-)
|
14.10.2016 - 00:09
Psavec: nejsi žádný dědek, tím jsem si jistá. Kdyžtak starší Básník, Bohém:-) a děkuju, dobrou noc
|
13.10.2016 - 22:22
libour: děkuju ti, Libore:-) a dobrou
|
13.10.2016 - 21:12
ST třeba za hada:-))
|
13.10.2016 - 19:10
Silná myšlenka...ST
|
13.10.2016 - 18:13
Celkově milé, jen mi nesedne to světlo - zlého:-)
ST |
13.10.2016 - 18:11
ProSTě to umíš, záviděníhodně:-)
|
13.10.2016 - 17:51
krizekkk: jsem poctěna:-)
|
13.10.2016 - 08:41
Jsi proSTě neuvěřitelný pábitel a možná i indián:-)))
|
13.10.2016 - 08:39
To slovo hmlistý znám z písně Richarda M. Pěkné,ST
|
13.10.2016 - 08:37
ttragelaf: děkuju moc:-)
|
13.10.2016 - 08:37
René Vulkán: Vulkáne, díky za sopečný supertip, cením si jej:-)
|
12.10.2016 - 23:58
Jako bych už četla...krásné, zvláště konec...překlep v černí, myslím ST
|
12.10.2016 - 23:10
Ringo: zas se ti povedlo mne dočista odbourat...namluvit se dá skoro vše:-) a dík, vtipálku
|
12.10.2016 - 22:50
detektor: děkuju, a klidně, akorát by to všichni poznali, že jsem asi ženská:-)))
|
12.10.2016 - 20:18
ST.......
|
12.10.2016 - 19:40
Lilith: Lil, díky ti...víš, že mne to baví:-)
|


