Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
12.10.2016 - 19:39
Tangun: ráda bych něco namluvila...třeba i pohádky:-) a tobě dík a nevykej mi, prosím:-)
12.10.2016 - 18:26
Duny zvědavoSTi a vše monumentální:-)
12.10.2016 - 18:24
ST tvému umu:-)
12.10.2016 - 18:24
Taky nedutám:-) ST
12.10.2016 - 16:11
Cha, tak přece něco je...láska a tak proSTě jsou:-)
12.10.2016 - 15:52
Philogyny: no, ta jemná březová kůra mi vždy připomínala šatičky:) a děkuji
12.10.2016 - 15:51
zenge: viele danke:-)
12.10.2016 - 15:08
Psavec: díky, psavče:-)
12.10.2016 - 15:06
enigman: díky, přehlédla jsem...s japonkami??? no, proč ne:-)
12.10.2016 - 15:05
Psavec: děkuju ti...na Písmáku jsem neuspěla:-) a taky myslím, že to není zlé...
12.10.2016 - 13:39
STrávit čas sama se sebou:-)))
12.10.2016 - 12:36
Vše na svém míSTě:-)))
12.10.2016 - 12:34
Začíná to skoro jako STaré dobré detektivky...pak kouzelný příběh...závěr v přesahu...pokud je to z tvých snů, přála bych si, aby se mi také někdy zdály:-)))
12.10.2016 - 12:28
Kajuta: lodníku, to víš, hérečka - bývalá:-) a děkuju , lodníku
12.10.2016 - 12:27
enigman: to bylo dílko"na zakázku", ta se píší nejobtížněji:-) a děkuju
12.10.2016 - 12:25
enigman: to by nebylo veselé, tnutí do líčka:-( a dík
12.10.2016 - 12:15
ProSTě tvé, kouzelné:-)))
12.10.2016 - 12:13
Klíče vraní v říš divů:-) STále inspirativní slůvka jen tvá:-)
12.10.2016 - 11:57
enigman: Myslíš na kole nebo hlavě, enigmane? A moc díky...
12.10.2016 - 11:54
Očko, děkuji mockrát...teď příliš karmínu není, spíše šedi:-(
1 ... 304|305|306|307|308|309|310|311|312 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku