Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
12.10.2016 - 19:39
Tangun: ráda bych něco namluvila...třeba i pohádky:-) a tobě dík a nevykej mi, prosím:-)
|
12.10.2016 - 18:26
Duny zvědavoSTi a vše monumentální:-)
|
12.10.2016 - 18:24
ST tvému umu:-)
|
12.10.2016 - 18:24
Taky nedutám:-) ST
|
12.10.2016 - 16:11
Cha, tak přece něco je...láska a tak proSTě jsou:-)
|
12.10.2016 - 15:52
Philogyny: no, ta jemná březová kůra mi vždy připomínala šatičky:) a děkuji
|
12.10.2016 - 15:51
zenge: viele danke:-)
|
12.10.2016 - 15:08
Psavec: díky, psavče:-)
|
12.10.2016 - 15:06
enigman: díky, přehlédla jsem...s japonkami??? no, proč ne:-)
|
12.10.2016 - 15:05
Psavec: děkuju ti...na Písmáku jsem neuspěla:-) a taky myslím, že to není zlé...
|
12.10.2016 - 13:39
STrávit čas sama se sebou:-)))
|
12.10.2016 - 12:36
Vše na svém míSTě:-)))
|
12.10.2016 - 12:34
Začíná to skoro jako STaré dobré detektivky...pak kouzelný příběh...závěr v přesahu...pokud je to z tvých snů, přála bych si, aby se mi také někdy zdály:-)))
|
12.10.2016 - 12:28
Kajuta: lodníku, to víš, hérečka - bývalá:-) a děkuju , lodníku
|
12.10.2016 - 12:27
enigman: to bylo dílko"na zakázku", ta se píší nejobtížněji:-) a děkuju
|
12.10.2016 - 12:25
enigman: to by nebylo veselé, tnutí do líčka:-( a dík
|
12.10.2016 - 12:15
ProSTě tvé, kouzelné:-)))
|
12.10.2016 - 12:13
Klíče vraní v říš divů:-) STále inspirativní slůvka jen tvá:-)
|
12.10.2016 - 11:57
enigman: Myslíš na kole nebo hlavě, enigmane? A moc díky...
|
12.10.2016 - 11:54
Očko, děkuji mockrát...teď příliš karmínu není, spíše šedi:-(
|


