Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
28.10.2016 - 22:25
ProSTorově uzavřený vesmír?
|
28.10.2016 - 17:26
Čtivé...ST
|
28.10.2016 - 16:05
Je to blízko Krumlova, leč nikdy jsem tam nebyla...díky za přiblížení a fotky:-) ST
|
28.10.2016 - 16:01
Netušila jsem, ze prST - ť voní:-)))
|
28.10.2016 - 16:00
Philogyny: dík, no, aby mne utopil...tenhle mne nejvýš srazí ze schodů:-)))
|
28.10.2016 - 08:41
jitka.svobodova: máš pravdu, ty jsou snad ještě horší než ten trosečník:-))) a děkuji
|
28.10.2016 - 00:17
Maňásky miluju, máš to proSTě fajnové:-)
|
28.10.2016 - 00:15
Taky ničím nevrtím, raději, jen ST posílám:-)
|
28.10.2016 - 00:13
Taky mi to cosi připomíná:-) ST
|
28.10.2016 - 00:11
Ty mi dáváš...na dobrou noc jatka...
ST |
28.10.2016 - 00:09
Žertovněbio:-))) ST
|
27.10.2016 - 15:39
Milena: děkuji:-) a pozdravuju
|
27.10.2016 - 11:56
Kdo to bílé miluje, tomu trošku závidím, já, když mráz zle maluje, do lože se uklidím:-)))ST
|
26.10.2016 - 22:19
S tím K.Krylem je tu podobnoST, lehkost a tak dále:-)))
|
26.10.2016 - 22:17
STou geometrií má Kajuta pravdu:-)))
|
26.10.2016 - 22:15
ST.Howgh:-)))
|
26.10.2016 - 21:37
Kapka: díky, kapičko, že se líbí maličko:-)
|
26.10.2016 - 21:36
Lilith: Díky za kouzelné naučení...škoda, že v přízemí chlapec není:-))))
|
26.10.2016 - 17:49
krizekkk: Jiří, lepší chameleon než třeba had:-) a díky
|
26.10.2016 - 17:48
Květka Š.: díky za milou návštěvu:-)
|


