Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.10.2016 - 08:59
ST+Z
mimořádně krásný obraz:-) |
22.10.2016 - 00:29
Cítím tu stuchloST, Lil:-)))))
|
22.10.2016 - 00:28
Zaklepání prSTem na medúzy a všechnu havěť moří:-)
|
22.10.2016 - 00:27
Taky jsi miloval Pohádky ovčí babičky....byly nádherné:-) ST
|
22.10.2016 - 00:25
Tak bůvolí křídla...zajímavoST:_)
|
22.10.2016 - 00:24
Nádherné...děti nemají omezení:-)) tobě pozdrav a ST!
|
22.10.2016 - 00:15
Povedlo, je to také OTVORENÉ:-) ST
|
22.10.2016 - 00:13
paulín: zkus to třeba jako motýl:-) a díky
|
22.10.2016 - 00:12
Philogyny: také myslím, sen je součástí nás samých:-) a dík
|
21.10.2016 - 20:31
krizekkk: přijímá se, Jiří, rychločtoucí a nabroušený na kravaťáky:-)
|
21.10.2016 - 19:57
Psavec: díky moc:-)
|
21.10.2016 - 19:57
Psavec: zenge, děkuji ti:-)
|
21.10.2016 - 19:56
Psavec: díky, psavče:-)
|
21.10.2016 - 19:55
krizekkk: není to o tobě, vážně...je to narkoman, můj dávný známý...díky za čtení
|
21.10.2016 - 12:46
Milena: díky, Mili:-)
|
21.10.2016 - 10:49
vavaoko: díky moc:-)
|
21.10.2016 - 09:41
Kajuta: díky, lodníku, za čtení...ovšem ty máš daleko lepší nápady:-)
|
21.10.2016 - 09:14
Paulmatthiole: děkuji, no, nevadí mi ta vůně, dým...spíše připomíná dětství, dřív se tak nebrojilo proti kouření:-)
Nechtěla jsem psát srdcerváč...a mám ráda takový ironizující nadhled...dík moc |
21.10.2016 - 09:12
Kapka: raději mám roztomilé člověci:-))) a díky moc
|
21.10.2016 - 09:11
Kapka: kapičko, děkuju:-) a pěkný den vinšuju
|


