Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
31.10.2016 - 18:24
Roztomile erotické:-) ST
|
31.10.2016 - 18:23
Rytmus v krvi:-))) ST
|
31.10.2016 - 17:28
To je svatá pravda...i bez krásy a peněz to může být proSTě to pravé:-)
|
31.10.2016 - 17:27
divoženka1: láska ti dává křídla, přeci:-))) a díky
|
31.10.2016 - 17:27
enigman: vtipné:-) a dík
|
31.10.2016 - 17:26
enigman: chachá, asi jsi prostě cvrček:-)))
|
31.10.2016 - 17:25
enigman: dík za uznání:-)
|
31.10.2016 - 17:24
Bomejka: děkuju ti:-)
|
31.10.2016 - 17:24
Milena: díky:-)
|
31.10.2016 - 17:24
enigman: díky...no hlava - podle toho, čí, někdo má velkou hlavu/viz pán hradu/ a dík:-)
|
30.10.2016 - 22:34
OdpuSTit se dá, zapomenout ne:-(
|
30.10.2016 - 22:33
STrach svazuje:-) hodně štěstí rodince:-)
|
30.10.2016 - 19:36
To máš dobře vymyšlené, fakt:-) ST
|
30.10.2016 - 18:53
Nápadité:-) ST
|
30.10.2016 - 18:52
umíš zpracovat i chouloSTivé náměty, klobouček dolů
|
30.10.2016 - 18:50
zenge: díky, trocha oživení z éteru:-)
|
30.10.2016 - 18:48
Chtěla bych někdy překročit svůj STín
Pověsit na hřebík koníčka a splín To pravé ořechové to však není jen Ringo příčí krásně, k pochválení:-) |
30.10.2016 - 18:39
Také mi to připadá jako poezie všedních dní:-) ST
|
30.10.2016 - 18:38
ProSTě kouzlíš:-)
|
30.10.2016 - 18:36
Lilith: díky, Lil:-)
|


