Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
30.10.2016 - 18:03
Ringo: Hála nebyl můj typ:-)) a děkuju za pochvalu:-)
|
30.10.2016 - 16:01
ttragelaf: nejsou třeba:-))) a díky
|
30.10.2016 - 11:17
Kajuta: díky, lodníku:-)
|
30.10.2016 - 10:39
Docela ti rozumím...ST
|
30.10.2016 - 10:36
jitka.svobodova: děkuju, Jitko:-) a tobě pěknou neděli
|
30.10.2016 - 09:50
Houda: dík:-)
|
30.10.2016 - 09:50
Houda: díky...a co znamená to S?
|
30.10.2016 - 09:49
Houda: díky ti:-)
|
30.10.2016 - 09:48
Houda: chachá...to bych chtěla vidět:-((( Dík
|
30.10.2016 - 08:11
DoST kruťárnička:-)
|
30.10.2016 - 00:49
Pěkná vtipnoST:-)
|
30.10.2016 - 00:13
Pěkné...ST jen po vrchu bych oddělila:-)
|
30.10.2016 - 00:11
Oprav si slovo ObJevitel:-)
|
29.10.2016 - 23:16
PlaSTicky podáno...
|
29.10.2016 - 23:15
Opravdová lehkoST tvorby:-)
|
29.10.2016 - 23:14
Ptačí Zorro mne zaujal obzvlášť ST
|
29.10.2016 - 23:13
Duchovní panenSTví má svoji hodnotu:-)
|
29.10.2016 - 23:10
Máš talent:-) ST
|
28.10.2016 - 22:29
STesk a noční nostalgie:-)
|
28.10.2016 - 22:27
Kočkodan se mi v džungli obzvláště zamlouvá, z ryze osobních důvodů:-) ST
|


