Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
25.10.2016 - 09:26
ttragelaf: také díky moc:-)
|
25.10.2016 - 09:25
Kajuta: děkuji uctivě:-)
|
25.10.2016 - 00:18
K smíchu i k pláči...proSTě realita všedních dnů
|
25.10.2016 - 00:14
Moc nepij:-)) ST
|
24.10.2016 - 19:06
ST tvému vtipu:-)
|
24.10.2016 - 19:05
Tak já bych se neošívala při recitaci, jen by mne štvalo, že jsem to neSTvořila sama:-)
|
24.10.2016 - 19:03
Jsem nehlá u tvých básniček:-)))ST
|
24.10.2016 - 18:58
Velmi dobře recituješ a tvá báseň je velmi dobrá:-) zdravím a ST posílám!
|
24.10.2016 - 18:55
A já myslela, že jsi na té pláži za plavčíka, k těm jsem vSTřícná...většinou jsou krásní:-)
|
24.10.2016 - 16:32
Hezký, hezký, hezký.-) ST
|
24.10.2016 - 10:26
Tvým dívkám snad z říše snů hadí ST:-)
|
24.10.2016 - 10:24
Nic z toho se mi v krku na rozdíl od tvého andílka nevzpříčilo:-) a ST
|
24.10.2016 - 10:22
Tome, nemysli na nesmysly:-) a příště veseleji ST
|
24.10.2016 - 10:20
René Vulkán: děkuju, raději ten alkohol:-)
|
22.10.2016 - 21:58
Tys to tedy roztočila, kapičko:-) ST
|
22.10.2016 - 21:56
Jsi ceSTovatel ve světě fantazie:-)
|
22.10.2016 - 21:51
Máš to jasné a STručné:-)
|
22.10.2016 - 21:50
Já to STrávila:-)
|
22.10.2016 - 21:49
Mám ráda sovy pro předpokládanou moudroST.-)a krásu
|
22.10.2016 - 21:35
Nesmírně vtipné:-)))))ST
|


