Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
01.12.2016 - 00:20
Povzdech do jara:-) ST
01.12.2016 - 00:19
Taky bych chtěla být vším...rozumím:-) ST
01.12.2016 - 00:16
zenge: no, zas takové dílo to není...ale aspoň jsem se zasmála tvému Mrazíkovi, dík!
01.12.2016 - 00:15
krizekkk: Jirko, díky...
30.11.2016 - 17:09
vavaoko: děkuju za mrknutí:-)
30.11.2016 - 11:10
Lilith: díky, Lil:-)
30.11.2016 - 08:29
ttragelaf: taky myslím:-) a díky
30.11.2016 - 08:29
kasparoza: děkuju:-)
30.11.2016 - 08:29
Kapka: Díky moc:-)
29.11.2016 - 23:37
Ringo: díky za tvé čtení, Vladimír v tom není:-)
29.11.2016 - 23:36
Adramelech: díky...jen seď u topení, ať ti z básně zima není:-)
29.11.2016 - 22:09
Lodníku, ti díky...mám ráda proměny třeba obyčejné jablůňky zjara květem a v zimě sněhem...každý má být pro někoho krásný:-)i Popelka
29.11.2016 - 20:15
HorkoST sálá:-)
29.11.2016 - 20:15
TreSTat? Tak jedině lechtáním:-)
29.11.2016 - 20:14
Tomáši, drž se, neklesej na mysli:-) ST
29.11.2016 - 20:13
ST za nápaditost
29.11.2016 - 20:12
Já bych se po tolika pivkách asi jen STrašně smála a nic nenapsala:-)
29.11.2016 - 11:48
Ten živý oSTrov může být nebezpečný:-)
29.11.2016 - 00:30
Po roce, který STrašně utekl:-)
29.11.2016 - 00:29
Tak vše dobré:-) ST
1 ... 278|279|280|281|282|283|284|285|286 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku