Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
04.12.2016 - 08:38
Krásný sen:-)))ST
|
04.12.2016 - 08:36
Kajuta: lodníku, nu, neumím úplně vše, nejlépe mi jde přírodní lyrika:-))) díky
|
04.12.2016 - 08:35
jitka.svobodova: Jitko, děkuji:-) a pěknou neděli
|
04.12.2016 - 08:35
ttragelaf: škoda, neumím:-)))dík
|
04.12.2016 - 08:34
Kapka: díky ti! a hezkou neděli:-)
|
04.12.2016 - 00:09
Psavec: psavečku, dík:-) a dobrou noc:-)
|
03.12.2016 - 23:10
Ledové květy jsou věčnou inspirací:-)
ST |
03.12.2016 - 23:08
Hezký hold mladé noci i dámě:-) ST
|
03.12.2016 - 23:07
Jak proSTé:-))) a pravdivé:-)
|
03.12.2016 - 23:06
Pěkné...ST
|
03.12.2016 - 21:43
A´t tak či onak, rýmuješ pěkně:-)
ST |
03.12.2016 - 18:35
Psavec:Tvá slova mne těší:-)
|
03.12.2016 - 09:22
zenge: Díky moc:-) a pomeranč už září, i když mrzne, jako když praští:-)))
|
03.12.2016 - 01:03
Svět z barové SToličky by se mi taky líbil víc...ale pak by mi nezbylo už nic:-)))
|
03.12.2016 - 00:19
Ringo: holt, azur je azur, dík:-)
|
03.12.2016 - 00:18
libour: Libore, díky za čtení:-)
|
02.12.2016 - 19:55
Vše, jen ne STřídmě...pěkně květnatě:-)
|
02.12.2016 - 19:54
Asi bydlíš v hodně vysokým činžáku, někde u nebe:-) ST
|
02.12.2016 - 19:53
vavaoko: Očko, díky:-)
|
02.12.2016 - 19:53
Lilith: no, Lil, někdy padá a divně se točí, jako přiopilé, to listí:-)) Dík!
|


