Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.12.2016 - 18:05
ttragelaf: zaječí tlapky a uši
to mojí duši sluší:-))) díky |
02.12.2016 - 18:04
ttragelaf: lodivode, díky:-)
|
02.12.2016 - 14:51
enigman: díky za čtení, no téhle mini si celkem zakládám:-)
|
02.12.2016 - 14:50
enigman: no jo, ale jistě nejsi starý a vrásčitý...dík:-)
|
02.12.2016 - 14:49
enigman: někdy se z vlka stane pes:-))) díky
|
02.12.2016 - 14:48
Tedy, to je nádherné...no a abych to odlehčila, ještě, že měla chlupaté jen ty podkolenky:-)
ST |
02.12.2016 - 13:25
Všem Blankám vše hezké a tobě, Psavče, ST:-)
|
01.12.2016 - 23:40
ST tvé představivosti:-)
|
01.12.2016 - 23:38
Shluk písmenek a noční vztek? ST
|
01.12.2016 - 22:48
Já bych nejradši na Štědrej den taky někam zmizla:-
ST |
01.12.2016 - 22:47
Podnětné...kam na ty nápaditoSTi jen chodíš, Lil:-)
|
01.12.2016 - 22:45
Léto je fakt daleko, poudám taky:-)
ST |
01.12.2016 - 22:43
NápaditoST:-) a kus tvé mimořádné fantazie.
|
01.12.2016 - 22:40
Líbí se mi:-) ST
|
01.12.2016 - 22:39
Vítej, Luboši, a ať ti to dobře píše:-)
ST za vyprávění o tátovi... |
01.12.2016 - 21:10
enigman: to jsi mne rozesmál:-))) a dík
|
01.12.2016 - 21:09
enigman: díky ti:-)
|
01.12.2016 - 21:08
enigman: díky, princi:-)
|
01.12.2016 - 00:23
Já zas umím plejt:-))) ST
|
01.12.2016 - 00:22
Máš pravdu ty i dalajlík:-) ST
|


