Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
09.12.2016 - 00:02
Jsi univerzální básník, lodníku:-) Pěkné - smutné
ST |
08.12.2016 - 21:36
Kapka: díky za milé veršíky...to bylo v minulém týdnu, ta spanilá hvězda poblíž toho srpku:-))
|
08.12.2016 - 16:42
Je fajn, že myslí na kočky, ten psík:-)) ST
|
08.12.2016 - 00:11
Konec i začátek, jsem taky někdy tak praSTará...
|
08.12.2016 - 00:10
Vodopád předSTav spuštěn díky tvé básni:-) bude se dobře spát...
|
08.12.2016 - 00:09
Ten dřím je krásnej:-))) tak dobrou a hezky dřímej:-) ST
|
08.12.2016 - 00:08
Pánové, to jsou tedy zatrachtilý komenty...zenge, jsem optimiSTka:_)
|
07.12.2016 - 21:23
Lilith: taky jsi je viděla? Byla to krása...díky:-)
|
07.12.2016 - 21:22
vavaoko: tobě také dík:-)
|
07.12.2016 - 21:22
zenge: ráda na ně koukám...dík!
|
07.12.2016 - 17:51
Ringo: nepolepšitelný Ringo...díky za vtípky:)
|
07.12.2016 - 11:09
pěkné:-) ST
|
07.12.2016 - 11:08
ttragelaf: turecký med ... velmi chytré, stejně bych jí to područí rozmlouvala:-) díky
|
07.12.2016 - 09:32
jitka.svobodova: díky...tu noc byla pro něj jediná:-)
|
07.12.2016 - 09:31
Kajuta: díky, jen tak pro zábavu:-)
|
07.12.2016 - 07:49
Jejdanánku...to je tedy sešup:-(((
ST |
07.12.2016 - 07:44
Dusbaba: díky ti, je to smutný kousek, nejprve se loučí můra, neboť nastala její poslední hodinka, pak žena, neboť už nesmí vídat svého vyvoleného:-)
|
06.12.2016 - 23:48
Přízeň žen se jiSTě vrátí, neplač:-)
|
06.12.2016 - 23:47
Hukot STromů slyším až sem:-)
|
06.12.2016 - 23:46
Pan Daniken občas tušil souvisloSTi:-)
|


