Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
06.12.2016 - 23:46
NápaditoST:-)
|
06.12.2016 - 23:45
ST tiché
|
06.12.2016 - 23:43
Pěkné vtipné dílo, Kapičko:-) a také zdravím...ST
|
06.12.2016 - 00:12
ST ... a co bude dál?
|
06.12.2016 - 00:10
To je fakt senzační /hlavně ten zobák/ :-)
ST |
06.12.2016 - 00:09
zenge: díky moc:-) a dobrou noc:-)
|
05.12.2016 - 20:54
Souhlas s předchozími:-) ST
|
05.12.2016 - 20:53
ST úsměvům:-)
|
05.12.2016 - 20:52
Pěkné...a zaujala mne spontánní vznětlivoST:-)
|
05.12.2016 - 20:51
To byla nějaká pidipolednice:-))) ST
|
05.12.2016 - 13:50
Nápadité a aktuální:-) ST a pozor na opilé čerty
|
05.12.2016 - 13:49
Tak to už chodí:-) ST
|
05.12.2016 - 13:47
Něhyplné:-))) ST
|
04.12.2016 - 20:09
Lilith: má včerejší pozorování:-) a díky
|
04.12.2016 - 20:08
Ringo: Ringo, jsi nepolepšitelný:-)a dík
|
04.12.2016 - 19:25
Horká kaše i masochista dobré, ale klíště nej:-) ST
|
04.12.2016 - 14:15
divoženka1: díky moc:-)
|
04.12.2016 - 11:22
ttragelaf: tak to přesně vystihuje moje miniaturky, ta tvá slůvka, hlavně ta hrachovina:-) v J.Čechách je to výraz pro cosi planého:-))))
|
04.12.2016 - 09:58
vavaoko: díky ti, očko, potěšils:-)))
|
04.12.2016 - 08:39
Jaký STroj máš na mysli...asi stroj života:-)
|


