Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
12.12.2016 - 00:24
Jsem také nesmělá, ale léčím se:-) ST
|
12.12.2016 - 00:21
libour: vidíš, to mne vlastně vůbec nenapadlo...díky:-)
|
11.12.2016 - 17:35
ST:-)
|
11.12.2016 - 17:34
Bernardýna bych brala...ale STejně se raději nebudu na nikoho utrhovat:-), ani na tebe ne:-)
|
11.12.2016 - 12:09
Také ST tvé fantazii:-)
|
11.12.2016 - 12:08
Safíry ve vlnách:-) ST
|
11.12.2016 - 12:04
Tobě dík za krásné přání,
oSTatním za veršování:-) |
11.12.2016 - 12:02
ProSTranství se zahlcuje:-)
|
11.12.2016 - 12:02
Pocitovka:-) ST
|
11.12.2016 - 12:00
ST básni...ráda bych viděla i ty fotky:-)
|
11.12.2016 - 11:59
STrhující dílko:-)
|
10.12.2016 - 23:17
Jsi proSTě pábitel:-)))
|
10.12.2016 - 23:13
Libore, měla jsem tě ve velké oblibě, i jako neznámého básníka...ST Lil
|
10.12.2016 - 23:11
Krásný...jen místo Z babkou bych dala S:-)ST
|
10.12.2016 - 23:09
ST:-)
|
09.12.2016 - 14:43
Psavec: díky za čtení, Psavečku:-)
|
09.12.2016 - 14:42
Psavec: díky moc|:-)
|
09.12.2016 - 00:05
Lepší posedávat po STromech než po hospodách:-)
|
09.12.2016 - 00:04
RozmanitoST si neseš ve svém erbu:-)
|
09.12.2016 - 00:03
Čekala jsem, jak ty dny poletí za sebou:-) nápadité ST
|


