Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
13.12.2016 - 19:15
ttragelaf: díky, Básníku, a já to chtěla smazat, nepovedl se mi tam verš s tou náhorní plošinou:-) Díky moc!
|
13.12.2016 - 19:14
divoženka1: žínko, tobě taktéž díky a já tvé věci taky čtu moc ráda, jsi podobná krevní skupinka jako já:-)
|
13.12.2016 - 19:13
Lilith: Lil, to si nezasloužím, tolik chvály. Zato přítel ano. Bez legrace - jsem tu s vámi moc ráda. Díky.
|
13.12.2016 - 13:16
Kdepak na tuzemák hákem,
zahráváš si s funebrákem:-) ST |
13.12.2016 - 13:15
Kapka: každý den dobrý...díky za veršíky a sympatie:-)
|
13.12.2016 - 13:15
vavaoko: děkuju moc:-))
|
13.12.2016 - 10:55
Adramelech: díky...
|
13.12.2016 - 10:08
ST slunovratu:-)
|
13.12.2016 - 00:54
ST té pravdivosti:-)
|
13.12.2016 - 00:52
To je zvláštní, nejprve jsem četla zhnojení..Ringo asi bude mé dvojče :-) ST tvým krásným snům:-)
|
13.12.2016 - 00:50
Ta potní chýše na mne dýše ST.-) pro tebe...
|
13.12.2016 - 00:49
Nech ji, ať se krčí...ST:-)
|
13.12.2016 - 00:47
Ringo: Á, potrefený se ozval...díky, ten rok tady byl fajnový, a snad budou i další:-)
|
13.12.2016 - 00:46
Výborné, vskutku:-))) ST
|
13.12.2016 - 00:45
S tím psím sádlem, to mne tedy vzalo:-) ST
|
13.12.2016 - 00:29
STím školníkem je to fakt bomba:-) jsi skvělý:-))))
|
13.12.2016 - 00:28
Jsem ráda, že jsi zas tu:-)
ST |
12.12.2016 - 00:30
Přechodníky moc neumím...dobrá atmosféra, ST
|
12.12.2016 - 00:29
Hmm, moc se mi zamlouvají jak bajka, tak následné verše v komentáři:-) ST
|
12.12.2016 - 00:26
To jsem se docela nasmála, když si tě u toho předSTavím, jak ohýbáš - nebo někdo jiný - lžičky:-)
|


