Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
14.12.2016 - 22:18
Jsem optimiSTka, nezadusí...
|
14.12.2016 - 22:14
A mě se zamlouvá krom dalších i poslední věto, ta o kadeři:-) ST
|
14.12.2016 - 22:13
Líbí se mi to odemykání:-))) ST
|
14.12.2016 - 22:11
líbí, hlavně rým - tvrdošíjná - barvy října:-)
|
14.12.2016 - 22:10
ST:-)
|
14.12.2016 - 18:00
Lilith: Lil, díky, dost jsem váhala, otřáslo to mnou:-)
|
14.12.2016 - 17:32
libour: Libore, díky za přízeň:-)
|
14.12.2016 - 14:55
Tamara J: děkuju ti, také mne zasáhla ten okamžik, ta chvíle, kdy mi došlo, oč jde:-(
|
14.12.2016 - 12:48
ST:-)
|
14.12.2016 - 12:46
vavaoko: očičko, děkuju za hezké hodnocení mého minidílka:-)
|
14.12.2016 - 11:06
Kajuta: díky, lodníku, že přistáváš u mých břehů:-)))
|
14.12.2016 - 11:05
J.F.Julián: díky, příteli, a opatruj se:-)
|
14.12.2016 - 07:56
Ringo: ano, rozumím:-)
|
14.12.2016 - 00:35
Mě se to také líbí, jako miniaturka parádní:-))) ST
|
14.12.2016 - 00:04
Offline.Uzivatel: to je jasné, Talente, že je to i pro tebe:-) a díky:-)
|
13.12.2016 - 19:26
Parádní básnička i komenty:-)))ST
|
13.12.2016 - 19:24
Víš, že tvé veršování obdivuju:-) ST třeba posté:-)
|
13.12.2016 - 19:22
Díky za každé nové ráno...tak je to v jedné knize psáno...raduj se z každého jitra...ST a pozdrav:-)
|
13.12.2016 - 19:19
Taky jsem si říkala, že jSTe na sebe asi nějak napojení...možná sugesce???
Inspirativní, krásné, ženské:-) |
13.12.2016 - 19:17
U tebe trošinku nezvyklé, ale proSTě umíš básnit o všem, i erotice:-))))
|


