Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
18.12.2016 - 16:19
zenge: udělals mi radost...díky:-)
|
18.12.2016 - 16:03
ST:-) zapomenuté
|
18.12.2016 - 15:17
STřepy vázy z doby Mingu
tobě nesou body, Ringu /o/ |
18.12.2016 - 14:42
:-) ST
|
18.12.2016 - 14:41
Trochu se to zamotalo:-)))ST
|
18.12.2016 - 14:39
ST za vzpomínku:-)))
|
18.12.2016 - 13:34
Láska: děkuji, ráda vzpomenu:-)
|
18.12.2016 - 13:33
Adramelech: díky moc:-)))
|
18.12.2016 - 12:50
Kajuta: Lodníku, díky:-)))
|
18.12.2016 - 12:39
vavaoko: díky, jen tak trochu vzpomínám..ti, co jsou literárně činní, to asi měli dost podobně...a heřmánek jsem trhala každé léto jako brigádu:-)
|
18.12.2016 - 12:23
Krása, a sugeSTivně popsané:-))))
|
18.12.2016 - 00:12
po víně...bohyně...no, co dodat, krása:-))) ST
|
18.12.2016 - 00:10
To je horší než Hannibal z Mlčení jehňátek:-))) Tobě ST:-)
|
17.12.2016 - 19:42
Paráda:-)))ST
|
17.12.2016 - 16:57
Kapka: děkuju:-)
|
17.12.2016 - 16:55
Kapka: děkuju mockrát:-)
|
17.12.2016 - 14:46
Kapka: no comment:-)
|
17.12.2016 - 13:32
Napiš něco více...
|
17.12.2016 - 13:31
To jsou různé varianty...ale STejně jsou kdyby vždy chyby:-)
|
17.12.2016 - 13:28
Hlavně tam nezmrzni, v té Šmeralové...ST
|


