Líbilo se
1
04.10.2025 - 01:38M.A.Rek:
Za třpytu hvězd a blikotu planktonu Jónského moře plave si nocí a ono do ní hučí svým příbojem zda se to sluší nocí plavat si jen tak houpat se jak vrak vlnami moře nahá a ona proč ne přece neusne když noc je vlahá pak plave znak ladně jen tak a plavčík volá MAMMELLE |
1
02.10.2025 - 20:17Jan Bartek:
René Vulkán: Je to tak. |
1
02.10.2025 - 18:58Besinka:
Radost: ano |
1
02.10.2025 - 17:45Besinka:
Radost: já tě mám ráda též |
1
01.10.2025 - 10:08Besinka:
Radost: tak obě |
1
01.10.2025 - 10:04Besinka:
Radost: mám radost |
1
01.10.2025 - 10:03Besinka:
Radost: děkuji za podporu a připomínku starších veršů |
1
29.09.2025 - 17:19René Vulkán:
Pěkná touha, silná výpověď Koukni ještě na rýmy. Básničce, zvláště s tak hlubokou tématikou by určitě slušely o něco lepší rýmy. přihodilo /podařilo, ... setkání / očekávání - fonetická podobnost ještě nezaručuje kvalitu ani krásu. Pokud nejsou slova dostatečně mluvnicky a sématicky odlišná, není rým prostě kvalitní. Dál je třeba, aby bylo stejných, nebo velmi podobně znějících písmen víc než dvě, popřípadě víc než tři. Nejlepší jsou shody více slabik. |
1
29.09.2025 - 09:16Besinka:
Radost: radost že mě čteš mám velkou |
1
25.09.2025 - 22:00Dota Slunská:
Krásná, hedbávná, jako vždy. |
1
23.09.2025 - 07:27Mirka Hedbávná:
zenge:... když já ty Ulrychovce fakt můžu. |
2
23.09.2025 - 07:01 |
1
23.09.2025 - 00:11 |
1
22.09.2025 - 07:10 |
1
21.09.2025 - 07:42Besinka:
JiSo: mohla bych ho namalovat,ale jeptiška nebudu |
1
15.09.2025 - 15:46 |
1
04.09.2025 - 15:06Květka Š.:
...povídá mi holka od slunečnic víš,to já... obléknu den modrým nebem a létem slunce načešu pozdravím zlaté slunečnice a děkuji jim za krásu vždyť voní létem voní sluncem voní krásou svých květů za paprsky se otáčí a pošeptá mi já pro radost Lilith kvetu --- --- |
1
03.09.2025 - 08:34Ctirad Justus:
S díky.... tančit snad budu i já, v kouzelném světě z jemných nití, mlčenlivého prostoru vlastního dechu, ve Tvých verších, jenž konejší můj pohyb.... děkuji. CJ |
1
03.09.2025 - 06:27j.m.:
Kouzlo se ti povedlo moc. |
1
02.09.2025 - 16:12Psavec:
Tvoje tanečky dokážou vždy potěšit. |



04.10.2025 - 01:38