Líbilo se

komentáře
1 19.02.2012 - 20:36
G.P.:
Rumovou pralinku
za každou vzpomínku
a stříbrem ve vlasech
zaplatíš za nocleh
a ráno, když svítá,
vrásky ti odčítá
a s nimi odlétá
den, měsíce, léta...
1 19.02.2012 - 19:20
Lota:
...
otevřít srdce člověka
to přece znamená
štěstí
:-)
...bych tomu tedy ráda věřila z mého pohledu stínů
1 19.02.2012 - 17:24
hloubavá:
Když chybí dotyk
a něha a láska
co zbyde člověku?
Duše pak vraská
a těchhle rýhách
bolest pak praská...
1 19.02.2012 - 16:06
Bambulka:
***
rozpustí se
s jarem
to abys neměl
harém ;-)
***

Milá ...
1 19.02.2012 - 16:03
Verena:
Co slovo to matná perla slz.....ST.
1 19.02.2012 - 11:18
6thSun:
tohle už mě bolí téměř fyzicky
1 19.02.2012 - 02:15
G.P.:
Z díry vylez' krt,
anžto byl dosti hrd
zadržel tajný prd
a hleďe vzhůru stvrd'
neb trpěl na záškrt.
To se mi ten den zvrt,
děl zaškrcený krt.
1 18.02.2012 - 21:38
Siorak:
Kluci vědí ho... budu slušný. Janko, stav se do Práglu uděláme ti napočest sraz v Týnské a popijeme rudou mízu.
1 18.02.2012 - 21:16
Siorak:
Už jen když takto přemýšlíš, stáváš se lepším...
3 18.02.2012 - 20:54
Paulmatthiole:
Oči musí plakat a vyjádřit, co cítí srdce, protože srdci schopnost pláče nebyla dána... ST.
1 18.02.2012 - 20:14
enigman:
kluci všechno nevědí...
3 18.02.2012 - 15:09
Levandule:
Když slzy
nahé šaty mají,
a nebem
se cudně oblékají

i kolem panenek člověka
modré světlo
rozlévají
1 18.02.2012 - 14:16
Mario de Janeiro:
našel jsem v břidle otisk přesličky
a vedle zlomek pravdy maličký
v karbonu bony nebyly
však mamon zrodil debily...
1 18.02.2012 - 12:59
gabkin:
láska byla prý i tehdy,
vždyť přesličky a plavuně,
lehly spolu v laguně.
ani tehdy nebyly bez viny
a dělali, že jim to nevadí....
když jim přibyl třetí do hry
... myslíl tím to kapradí.
2 18.02.2012 - 09:11
Bambulka:
***
Největší touhu do noci
zpívají mrtví otroci
Největší marné toužení
v nemilovaném soužení.
Nejvíce se nadechnout
naposled
slovosled
nádechů
nabude
zcela jiného
významu
...

***

Moc hezké, Rado ...
2 17.02.2012 - 23:33
Paulmatthiole:
Tipovat smutek je poněkud paradoxní... musím si stále připomínat, že netipuji smutek jako takový, ale způsob jeho vyjádření. ST.
1 17.02.2012 - 23:26
Kajuta:
Vidím tam pomlčky mezi sněním a bděním, jakýsi meziprostor a mezičas, kde je spousta úvah. A tu iluminativní dvojtečku. Svítící display. Kde se jako by všechno bez dechu zastavuje. Panejo, mám to ale bujnou fantazii. :) Ale dobře, že PODNĚCUJE..
2 17.02.2012 - 22:32
gabkin:
jo, tak tohle je počteníčko..... sice placené slzou autorky..... ale další ukázka toho..... jak umí psát smutek.
...... To jenom kluci všechno vědí
A prázdná srdce hladovějí......... je kouzelný obrat.
je na něm vidět jednoduchost a obyčejnost věty, ale smysl to má nedozírný.... protože klukovské duše sahají ke hvězdám a vejde se do nich celý vesmír.
1 17.02.2012 - 18:39
s.e.n:
Nádhera. A představa je jasná-
Hraješ a zpíváš
a tančí v ostře červených cípech šatů Mbonita.
Je něco krásnější, než zažít něco takového -byŤ v představách.
1 17.02.2012 - 14:52
labuť:
Krádež z lásky nemůže být potrestána... :-)
1 ... 649|650|651|652|653|654|655|656|657 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku