Líbilo se

komentáře
1 21.02.2012 - 08:31
labuť:
Tvé vrůstání je kouzelné a ďáblík mi vykouzlil úsměv na rty, působil rozverně... Celé jsi to zabalila do příjemně tekoucího příběhu a zanechala dobrý pocit.
2 21.02.2012 - 08:18
Liška76:
to láska ti jaro nosí
vrůSTej až se tělo rosí
nikdo slať tvou nepokosí:)))
2 21.02.2012 - 07:04
katpok:
Stála u okna
poslouchala rány kladivem
a každá rána
byla jako bodnutí nože
do jejího srdce
***
odešel
neohlížel se
nestaral se
***
odešel
a nevěděl
že ona není jen loutka
že i přes pukající srdce
je zvláštně silná
tak
jak to umí správné ženské
---
je křehká na dotek
jako tisíce let stará váza
ale uvnitř je silná
---
musí být
jak jinak by zvládala všechny dny
???
stojí za zabouchnutým oknem
sbírá síly k novému
nádechu
úsměvu
žití
...

a víte vy co?
já myslím, že je brzy najde
já jí totiž věřím,
stejně jako pohádkám s dobrými konci
2 20.02.2012 - 22:48
enigman:
proto nakupuju s ochrankou...
2 20.02.2012 - 22:38
labuť:
Prvotřídní výběr, pane,
zboží s platnou zárukou
Budeme Tě nosit na rukou

:-))
4 20.02.2012 - 22:10
Kars:
Jak jednoduché, stačí zaťukat
a pak se jen divit
co může se stát
do květu zarůStat
...v předjaří
1 20.02.2012 - 21:38
Renaud de Châtillon:
Milovat je krásné, ještě hezčí je být milovaný :-)
2 20.02.2012 - 21:02
Kars:
Zasádrované srdíčko
věru není maličkost
k tomu duše pošlapaná
i samota v diagnóse host
naděje unavená
navátá zloST
do procitnutí
6 20.02.2012 - 20:25
Paulmatthiole:
Dokud dýchám, prorůstám... a doufám v nevykořenění... ST.
1 20.02.2012 - 18:27
Bíša:
Chce to asi defenestraci...
1 20.02.2012 - 18:18
Liška76:
nemám syfla ani práci
z doby dnešní
liška zvrací:(
promiň ani se mu nedivím, že zvad:)ST
1 20.02.2012 - 18:15
Ludvík Brejer:
Syfilida z Lidlu
není žádná potíž,
jak produkty k jídlu
prošlá bude totiž :)

ST
1 20.02.2012 - 13:21
umělec2:
Běhám mezi katolíky pro kotlíky!
1 20.02.2012 - 13:03
Psavec:
Tohle jsi moc krásně napsala, ST.
1 20.02.2012 - 12:48
labuť:
... jak to dopadlo.?? :-))
1 20.02.2012 - 12:15
zvířenka:
Mně napadá...hezký překlep v pitevní zprávě:
Soudní lékař ohlodal mrtvolu:-))
3 20.02.2012 - 11:43
nejsembásník:
moudrost - to není dokonalost,
moudrost je pochopení, tolerance,
jen moudrý vychutnává radost,
když blízcí mají chuť do tance ...
1 20.02.2012 - 09:48
Levandule:
Do obálky bez adresy vkládám pozvánku,
posílám ji po duhovém ptáku na vánku,
posílám pro pohlazení bílých peříček,
posílám adresu štěstí pro zítřek... :-) :-***
1 20.02.2012 - 08:07
mutil:
srdce se zahojí
roztají závěje
ve schránce té tvojí
dopis ten zahřeje

ST za krásu, byť v mírně smutečních barvách
1 19.02.2012 - 20:57
hašlerka:
Vezmi truhlu mrazící
ať vévodí tvojí ložnici
v noci jen víko odklopíš
co dělat s vílou jistě víš
však výpadků se střež

Zdravím tě, tvůj ČEZ :o))

ST!
1 ... 648|649|650|651|652|653|654|655|656 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku