Líbilo se
1
21.02.2012 - 08:31labuť:
Tvé vrůstání je kouzelné a ďáblík mi vykouzlil úsměv na rty, působil rozverně... Celé jsi to zabalila do příjemně tekoucího příběhu a zanechala dobrý pocit. |
2
21.02.2012 - 08:18 |
2
21.02.2012 - 07:04katpok:
Stála u okna poslouchala rány kladivem a každá rána byla jako bodnutí nože do jejího srdce *** odešel neohlížel se nestaral se *** odešel a nevěděl že ona není jen loutka že i přes pukající srdce je zvláštně silná tak jak to umí správné ženské --- je křehká na dotek jako tisíce let stará váza ale uvnitř je silná --- musí být jak jinak by zvládala všechny dny ??? stojí za zabouchnutým oknem sbírá síly k novému nádechu úsměvu žití ... a víte vy co? já myslím, že je brzy najde já jí totiž věřím, stejně jako pohádkám s dobrými konci |
2
20.02.2012 - 22:48enigman:
proto nakupuju s ochrankou... |
2
20.02.2012 - 22:38 |
4
20.02.2012 - 22:10Kars:
Jak jednoduché, stačí zaťukat a pak se jen divit co může se stát do květu zarůStat ...v předjaří |
1
20.02.2012 - 21:38Renaud de Châtillon:
Milovat je krásné, ještě hezčí je být milovaný :-) |
2
20.02.2012 - 21:02Kars:
Zasádrované srdíčko věru není maličkost k tomu duše pošlapaná i samota v diagnóse host naděje unavená navátá zloST do procitnutí |
6
20.02.2012 - 20:25Paulmatthiole:
Dokud dýchám, prorůstám... a doufám v nevykořenění... ST. |
1
20.02.2012 - 18:27Bíša:
Chce to asi defenestraci... |
1
20.02.2012 - 18:18 |
1
20.02.2012 - 18:15 |
1
20.02.2012 - 13:21umělec2:
Běhám mezi katolíky pro kotlíky! |
1 20.02.2012 - 13:03Snová od zagrabiiina
Psavec:
Tohle jsi moc krásně napsala, ST. |
1 20.02.2012 - 12:48Průzkumnice od mutil
labuť:
... jak to dopadlo.?? :-)) |
1
20.02.2012 - 12:15 |
3
20.02.2012 - 11:43nejsembásník:
moudrost - to není dokonalost, moudrost je pochopení, tolerance, jen moudrý vychutnává radost, když blízcí mají chuť do tance ... |
1
20.02.2012 - 09:48Levandule:
Do obálky bez adresy vkládám pozvánku, posílám ji po duhovém ptáku na vánku, posílám pro pohlazení bílých peříček, posílám adresu štěstí pro zítřek... :-) :-*** |
1
20.02.2012 - 08:07mutil:
srdce se zahojí roztají závěje ve schránce té tvojí dopis ten zahřeje ST za krásu, byť v mírně smutečních barvách |
1
19.02.2012 - 20:57hašlerka:
Vezmi truhlu mrazící ať vévodí tvojí ložnici v noci jen víko odklopíš co dělat s vílou jistě víš však výpadků se střež Zdravím tě, tvůj ČEZ :o)) ST! |



21.02.2012 - 08:31