Líbilo se
1
21.07.2012 - 11:32Květka Š.:
V zahradě v ráji žena a muž odloží fíkové listy už,už,už a jen v šatu z něhy,nahatí fíky ty budou láskou chutnati.... ((ST)) |
1
20.07.2012 - 21:14ttragelaf:
Studoval jsem práva, obchody a bohosloví, studoval jsem brouky v mechu. Stár umřít lezu do podkroví. Švábům pro útěchu bude hlava rozteklá. Žár mládí toužím mít jak prve: TU MÁŠ ! BER ! KAPKU KRVE! Duše má ať letí do pekla. |
1
20.07.2012 - 11:46Květka Š.:
poslední slza v pohárku kůň z písku myslí na dálku ona v tom sedle z mechu s tím koněm přeskočí i střechu a docválají do zámku za jinou láskou z červánků... :-)..ST. |
1
19.07.2012 - 21:45Kars:
Lampy jsou naše majáky i hnízdečka pro ptáky :-) |
1
19.07.2012 - 11:58Psavec:
Také miluji stromy, už se těším, jak pohladím jednu břízu v Krkonoších, která roste u cesty k lesu, kam jsem často chodíval. Snad tam ještě bude. |
1
18.07.2012 - 21:44 |
1
18.07.2012 - 10:31E.T.Jane:
Nejdřív špulíme, pak se tulíme, pak bulíme a pak se zhulíme :) No, to se až tak nehodí, ale napadlo měto na tvá stigmata rtů :) |
3
18.07.2012 - 09:396thSun:
zvířenka: Tím přípravkem jsou zase děti jejich čirost nezkalení to když v sobě nalezneme najdem milost odpuštění hravost lásky bez zardění :-) |
1
18.07.2012 - 08:24Špáďa:
Jak křemík s kyslíkem, milujíce, stulily k sobě svoje líce, tak vytvořily z lásky pár. Však vinny jsou jejich elektrony, že spíše k trojkám měly sklony... A jejich klony (SiO2)... to je dar! |
1
17.07.2012 - 23:50s.e.n:
To jsou krásně pádná slova, těžká jak ta mrtvá tíha země- kéž by padla kam by měla a změny dosáhla. |
1
17.07.2012 - 23:27 |
1
17.07.2012 - 21:40jc senior:
Až zpustne ráj a vytratí se hojnost poslední jablko opustí svůj strom šakalí smečka rvát se bude o kost, polnice zášti již velí na pogrom na faleš slov a nepřízeň světa, dnů nouze šedí oboří se kov netečnost kde víru nezametá do údolí již bez houkání sov ** |
1
17.07.2012 - 19:58 |
1
17.07.2012 - 14:16Lota:
... máš úplnou pravdu...mohli bychom na toto téma mluvit hodně dlouho, ale máme vůbec čas ??? a to je možná jádro pudla :-) pravda také je, že lidé dneska raději poslouchají sami sebe než druhého...a co teď s tím??? když budeme mít k sobě vzájemný ohled, třeba se to naučíme...Štěstí je zvyk, pěstujme ho...tak se naučíme si zvykat činit jen to dobré :-) |
1
17.07.2012 - 13:38churry:
Dokonale tichá partitura*** |
3
17.07.2012 - 11:02zvířenka:
Ale existuje přece nějaký přípravek na životem nanesené a usazené zkameněliny ..? :-)) |
1
17.07.2012 - 10:56zvířenka:
Ach! Jsem rozebrána na atomy Ty jsi prostě jednička! A složit si mně zpátky musí-umí jenom atomový fyzik Štěp-nič-ka! |
1
17.07.2012 - 05:14Jezabel:
Miluju tě |
1
16.07.2012 - 21:39 |
1
16.07.2012 - 18:18 |



21.07.2012 - 11:32