Líbilo se
1
31.07.2012 - 10:53Květka Š.:
+++krad by víc ten kdo má málo času se mu nedostalo snad ho trny růží píchnou netrhej nás,jen tak vzdychnou.. ST)) |
2
31.07.2012 - 10:49 |
1
31.07.2012 - 03:47 |
2
31.07.2012 - 00:26Noc17:
..to je hezké:) krásné tulení přeje tuLeník |
1
30.07.2012 - 17:27ttragelaf:
Je zřejmě tuleň a tutel. Tuleň žije v moři a skloňuje se jako muž. Tutel je telefonní operátor a skloňuje se jako pán. Zatímco tuleně loví lidé a dělají z něj boty, tutelové loví lidi a ždímají z nich prachy.. Dneska už ne potutelně ale zcela veřejně. |
1
30.07.2012 - 13:11E.T.Jane:
Čarovná, učarovala :) Já osobně se budím mezi kohoutem a psem (tj. kohout už dávno kokrhal a psi se chystají do akce - na ranní procházky) :-) |
1
30.07.2012 - 09:33Jezabel:
:-) jsi moje sluníčko |
1
29.07.2012 - 19:48Jan Maren:
STéblem trávy. . .to jenom básnířka umí, když ve vlasech jí vítr sténá, šumí, co více ještě o té krásné básni říci. Jakobys rozsvítila vzácnou a voňavou svíci, co ozařuje celé tvoje ženství, a ukládá do krásných podobenství |
1
29.07.2012 - 15:226thSun:
facebook je v klidu, stejně jako Tvoje báseň :-) |
1
29.07.2012 - 08:25jc senior:
tvé básně přišli v době pozdní, s lítostí, že neznal jsem tě dřív odečítám jen den po dni bez máty a rozevlátých hřív ** |
1
28.07.2012 - 23:02Marta Valenová:
chtěla bych vrátit tu nádhernou dobu dětství... |
1
27.07.2012 - 10:25Noc17:
jsem volná ... co je to milovat? vznášet se nad horami..? na nebe verše psát? v plné místnosti být sami? schovat své smutky pod vodu? milovat je : s Láskou odložit k Tvým nohám mou svobodu... ********************** ST!! nejvíc se mi líbí tohle: Jen se neotevřít a nepřiznat svou vinu že tvá bolest zraňuje víc než se dá snést ach ty kočko myší boje :) |
1
27.07.2012 - 10:18Noc17:
..sen je sen a není nad to si pořádně sáhnout na kus uzenýho ...:) |
1
27.07.2012 - 09:12jc senior:
Noc, dáma ve hvězdnatém šatě ve volném tanci rozevlátých kroků, Den, s kapkou kávy na kravatě a čerstvou kytkou na klobouku Milenci věční, toužící po setkání to dopřáno je na pouhých pár vteřin, v té chvíli krátké se nepolíbí ani a do společných neulehnou peřin ** |
1
25.07.2012 - 15:53 |
1
24.07.2012 - 10:51ttragelaf:
... kéž by děti dnešků chápaly ! |
1
23.07.2012 - 21:04básněnka:
můra a chmura a do morku kostí,pročpak ji hoSTíš?:-) |
1
23.07.2012 - 15:23 |
1
22.07.2012 - 23:41kasparoza:
...žárlivost lásce ostruhy nasadila a letí s ní jak s větrem o závod láska tak o rozum přišla stal se s ní pro blesky hromosvod ... |
1
22.07.2012 - 11:25labuť:
Mnoho básní a nejen zde, vzniká z bolavých pocitů duše... |



31.07.2012 - 10:53