Líbilo se
1
27.08.2012 - 06:27básněnka:
pro blázna z planety Země ..ST |
1
24.08.2012 - 10:26šuměnka:
tak tohle jsem musela dát 2x po sobě... a asi se ještě vrátím, to je hodně na zapnutí mozku, srdce i nitra - a to mám setsakra ráda...!! |
1
24.08.2012 - 09:17hloubavá:
A taková to byla láska! Teď zbytek kostí v kafilérce praská a masíčko - již dávno proměněno - opuští tvoje statný tělo! |
1
24.08.2012 - 00:19Hazentla:
zdá se mi nečestné a nesportovní psát komentáře o tolik moc hodně lepší původních děl :))))) A jinak :-* :-* |
1
23.08.2012 - 23:29gabkin:
ó hosana...... brácha dej vědět... až pořídíš si klokana. |
1
23.08.2012 - 23:25gabkin:
a co je na tomto dílku pro mě nejcenější ? že si přátelé mohu přečíst něco, co mě něco říká..... Když oni tihleti autoři z vyšších pater někdy píšou cizími slovy pro neznalé. Jo, Šuměnko..... konešně zase diamant, co se mi trošku lekne a já si mohu hrát s pokladem..... když já někdy nevím, co to mám v ruce za skvost..... a ostatní si broukaj.... pěkný kousek..... holka, já ti mám radost.... jako když jsem tě na literu objevil. Zase jsem něco od tebe četl. |
1
23.08.2012 - 22:27Verena:
Hm....četla jsem a četla a konec stále v dálce....je skákavě smutná, ale...nedokážu to popsat, je v ní víc. Není možné ji přečíst pouze jednou...je v ní skrytá krása. |
1
23.08.2012 - 18:40labuť:
U Tebe nacházím zvláštní moc se slovy nakládáš jak s pírkem ptačím V lehkosti veršů a barevnosti slov si zlehka a krásně potom kráčím |
1
23.08.2012 - 10:40krizekkk:
st Jdeš s plným žaludkem tu potkáš žebráka zasažen předsudkem nad vámi oblaka. Kroky měří maloměsto tam jdeš ty, on tudy ač jste oba lidi, přesto každý jste ten druhý. |
1
22.08.2012 - 20:28Dota Slunská:
Ještě donedávna jsem nevěděla, že ze spaní jde zívat:)), v tvý básni taky člověk občas zalapá po kyslíku. Nad tajnou duší v skříni tedy hodně. |
1
22.08.2012 - 17:28jc senior:
podzim již zní ouverturou co vítr zpívá z polí, měst, za poslední sena fůrou listí zdobí okraj cest okraj cest již zdobí listí nostalgii hlásí tma při lampě lze verše čísti, ozim prý už sít se má ** |
1
22.08.2012 - 16:56jc senior:
než příjdou dny, co nestřídají noci ze spánku dosud budí jitra kocovina když v předklonu se hlava nezatočí a ruka, třesu vzdor, džbán udrží vína neříkej to, prosím – já to totiž vím že k cíli blížím se krokem opilým ** |
1
22.08.2012 - 12:04šuměnka:
Špáďa: Myšlenky do úvah splétají útržky z léta, jí- mavé a vůbec se tím netají, že padaj´, krouží, létají když člověk ducha léta jí moudrosti knih, co šeptají…:)) |
1
22.08.2012 - 09:50jc senior:
zemi vraťte nazpět zemi a rozum do povznesených hlav ať s nadšením a se svícemi odmítnutý shromáždí se dav moudrost vraťte zpět do školních lavic sílu správnou ať mají knoty, mosty nebojme se zaprášených tradic bez frází o růstu vzdělanosti do prvních až ráno vzhlédne tříd žel, letos prvně bez patelek tu zvědavost tam zkusme nesetřít bez čekání na spasitele ** |
2
22.08.2012 - 09:24jc senior:
kam vsuneš kůtě na žebříčku hodnot jeden ze sta když je možná výš zbytek pak jen křížky kreslí do not a ve skříních hledají svou skrýš pruh světla sotva projde do soukromí kde k vině nehledá se regres práv do nebe nerostou však žádné stromy a nemlčí věčně tisícehlavý dav ** |
1
21.08.2012 - 21:07tulkava:
"bojiště jednoho dne zmizí pod růžemi" => asi to je mým rozpoložením,ale působí to na mě velmi silně...je tím řečeno vše.......ST...... |
2
19.08.2012 - 22:31labuť:
Právě obyčejnost a lidskost nás dělá krásnými a silnými pro pomoc druhým... |
1
16.08.2012 - 15:56Mbonita:
šnůra má plna pochyb je naděje prý je, že...mne osvítí slunce dlaní bez mozolů však ne živote...jsi tak drsně krásnej až mi bereš dech a vyháníš slzy na pastvinu citů prý se tomu říká milovat na kamenný základ vrat stavím svíci srdce co hřeje má sílu tisíce erupcí i závějí ,kde iglů něžných kroků stojí dobrotě tvojí nastavuji tvář...a ona hladí.. |
1
16.08.2012 - 10:54jc senior:
poledne na šňůře přiblížení kdy na kolíčkách zachytí se vrak kusů slov co v tuto dobu denní pro ego chvíle přines plameňák večer zvedne slova po útlumu ta vítr přes den stočil do grimas teď v přetlaku, jak zápasníci v sumu, pro ranní závěs vyžehlí se zas ** |
2
15.08.2012 - 20:01tulkava:
"Měla bych odpustit? Žes způsobil mi ránu? Měla bych odpustit, že roním slzy, když jdu spát i když ráno vstanu? Že vzal jsi mi klidný spánek, že již Tě neobejmu... Že vytratil ses v chladný vánek? Že před bolestí a steskem, ač šla bych kamkoli....nikam neodejdu??" Tohle není řešení.....v srdci by dle mého nikdy tu černou ránu nezacelilo odpuštění.....možná pochopení ano...drž se.... |



27.08.2012 - 06:27