Líbilo se
1
15.08.2012 - 11:41donne:
...vět jako prádla po šňůrách-dobré,jinak celá pěkná |
1
14.08.2012 - 22:44labuť:
Kdyby se dala všechna jakby kdyby na slunci vybělit a v cloně vlčích máku na růžovo obarvit do jasna úsměvů... |
1
13.08.2012 - 11:28 |
1
13.08.2012 - 08:25severanka:
...prázdnej pokoj s plnou duší! |
1
13.08.2012 - 07:02 |
2
13.08.2012 - 06:39Rezina:
Pravda a láska vítězí, slyšet bylo za cinkotu klíčů a pak? Asi hlavy ,,hovězí" dostaly hlas od voličů A že bylo nás! Celé davy Nahoře dnes umí krást A dole sklonit hlavy ST |
1
12.08.2012 - 12:37Květka Š.:
čarodějko s bílou duší oči tuší ti moc sluší na obraze řecké báje letíš ráda tam do ráje... (ST) |
1 09.08.2012 - 18:02Po žních I od Slávka
6thSun:
i po žních může znít ve flétnách radostpád :-) |
1
09.08.2012 - 10:24Květka Š.:
jc senior: ..a s tím "tátou kolonád" já si budu klidně psát...jenom najít sdresu. Už vím,mám ji v notesu. |
1
09.08.2012 - 10:17jc senior:
Lidé si zde nejsou cizí, budem si i chvíli psát však z paměti mi nevymizí jen ten jeden akorát. Po boku vždy s krásnou dívkou (nejmladším jej nelze zvát) známe ho jen pod přezdívkou je to "táta kolonád" :o) |
1
09.08.2012 - 09:04jc senior:
nechal jsem si narůst vousy v podmračeném odpoledni už na ně zuby brousí tvoje jamka podkolenní :o) |
2
06.08.2012 - 13:59René Vulkán:
díky empatižiji přežiji vztahy se ženou v poklidu i při generálním úklidu kdyby mezi námi empatogeny nebyly, asi bychom se v kuchyni zabili. :) |
1
06.08.2012 - 10:41nejsembásník:
šplhá se pořád výš a výš, bez dechu hledám plnou číš ... na rozpáleném čele kapky potu tančí, znavena skládám tělo do heřmánčí ... |
1
06.08.2012 - 09:56šuměnka:
vedro si rozvalilo faldy do všech stran tkaničky povolily vzor plavek nejspíš horkou vlnou tkán kde oči jsou? kam dal je její milý stín pásku schoval na naschvály se totiž táhne čas! a slunce pihy do těl jemně klová květy se rozvily Pro dotek. Na chvíli...pro rozmařilost krás...:) |
1
05.08.2012 - 20:54Rezina:
Tak jsem šla dnes po lese a v každém houští vám prase veliké jak stodola a madých kolem dokola ... (No a zítra mosím na úřad, prý jich je tam plný hřad) ST |
1
05.08.2012 - 12:02Kapka:
Přízemi citu napsána až budou zahnány slzy s úsměvem vkročíš do rána snad přání se splní brzy ST |
1
05.08.2012 - 09:24donne:
...ST za vůni z láskového flakonu. |
1
03.08.2012 - 15:28Špáďa:
jc senior: Díky za zastávku s veršem, s lokalitou 'si byl jen kousek vedle |:-) Nebyla to Liboc, ale Veleslavín, od té doby zřím moc jejích plných lavin. Džbánu břeh s ní brodím, ukazuji Šárku... mou ruku pak vodí, až tam, kde má čárku. |;-) |
1
02.08.2012 - 23:01jc senior:
…a začne příběh, co měl začít vloni však chudi elánem a v nedostatku dechu převládlo míjení a kontakt bez úklony stín nedůvěr a šelest odposlechů až příběh nový z nulového bodu melodií lad vsune nad zákony a láska vymaní se z čárového kódu kde pravdu těl nehyzdí silikony fanfárou souhry z pozlacených plechů bez času biče hne se zapadený vůz dvojverší vzlétne nad rozpálenou střechu na křídlech koní a roztančených Múz ** |
1
02.08.2012 - 16:35Hazentla:
ne,nepotřebují znát odpovědi na všechno, aby mi bylo nádherně **** to je velká pravda :) A kadibudka to rozsekala - kdyby se náhodou někdo moc dojmul :)))) :)))) |



15.08.2012 - 11:41