Líbilo se

komentáře
1 15.08.2012 - 11:41
donne:
...vět jako prádla po šňůrách-dobré,jinak celá pěkná
1 14.08.2012 - 22:44
labuť:
Kdyby se dala všechna
jakby kdyby na slunci vybělit
a v cloně vlčích máku
na růžovo obarvit
do jasna úsměvů...
1 13.08.2012 - 11:28
labuť:
A pro mě rána slunečná
kde káva voní pergolou
a rosa studí na nohou
jsou - báječná...
1 13.08.2012 - 08:25
severanka:
...prázdnej pokoj s plnou duší!
1 13.08.2012 - 07:02
Rezina:
Láska kvete v každém věku!
(Vždy záleží jen na člověku)
ST
2 13.08.2012 - 06:39
Rezina:
Pravda a láska vítězí,
slyšet bylo za cinkotu klíčů
a pak? Asi hlavy ,,hovězí"
dostaly hlas od voličů
A že bylo nás!
Celé davy
Nahoře dnes umí krást
A dole sklonit hlavy

ST
1 12.08.2012 - 12:37
Květka Š.:
čarodějko s bílou duší
oči tuší ti moc sluší
na obraze řecké báje
letíš ráda tam do ráje...
(ST)
1 09.08.2012 - 18:02
6thSun:
i po žních může znít ve flétnách radostpád :-)
1 09.08.2012 - 10:24
Květka Š.:
jc senior: ..a s tím "tátou kolonád"
já si budu klidně psát...jenom najít sdresu.
Už vím,mám ji v notesu.
1 09.08.2012 - 10:17
jc senior:
Lidé si zde nejsou cizí,
budem si i chvíli psát
však z paměti mi nevymizí
jen ten jeden akorát.
Po boku vždy s krásnou dívkou
(nejmladším jej nelze zvát)
známe ho jen pod přezdívkou
je to "táta kolonád"
:o)
1 09.08.2012 - 09:04
jc senior:
nechal jsem si narůst vousy
v podmračeném odpoledni
už na ně zuby brousí
tvoje jamka podkolenní
:o)
2 06.08.2012 - 13:59
René Vulkán:
díky empatižiji přežiji
vztahy se ženou v poklidu
i při generálním úklidu

kdyby mezi námi empatogeny nebyly, asi bychom se v kuchyni zabili. :)
1 06.08.2012 - 10:41
nejsembásník:
šplhá se pořád výš a výš,
bez dechu hledám plnou číš ...
na rozpáleném čele kapky potu tančí,
znavena skládám tělo do heřmánčí ...
1 06.08.2012 - 09:56
šuměnka:
vedro si rozvalilo faldy do všech stran
tkaničky povolily
vzor plavek nejspíš horkou vlnou tkán

kde oči jsou? kam dal je její milý
stín pásku schoval
na naschvály se totiž táhne čas!

a slunce pihy do těl jemně klová
květy se rozvily
Pro dotek. Na chvíli...pro rozmařilost krás...:)
1 05.08.2012 - 20:54
Rezina:
Tak jsem šla dnes po lese
a v každém houští vám prase
veliké jak stodola
a madých kolem dokola ...
(No a zítra mosím na úřad,
prý jich je tam plný hřad)
ST
1 05.08.2012 - 12:02
Kapka:
Přízemi citu napsána
až budou zahnány slzy
s úsměvem vkročíš do rána
snad přání se splní brzy
ST
1 05.08.2012 - 09:24
donne:
...ST za vůni z láskového flakonu.
1 03.08.2012 - 15:28
Špáďa:
jc senior:
Díky za zastávku s veršem, s lokalitou 'si byl jen kousek vedle |:-)

Nebyla to Liboc,
ale Veleslavín,
od té doby zřím moc
jejích plných lavin.

Džbánu břeh s ní brodím,
ukazuji Šárku...
mou ruku pak vodí,
až tam, kde má čárku.

|;-)
1 02.08.2012 - 23:01
jc senior:
…a začne příběh, co měl začít vloni
však chudi elánem a v nedostatku dechu
převládlo míjení a kontakt bez úklony
stín nedůvěr a šelest odposlechů

až příběh nový z nulového bodu
melodií lad vsune nad zákony
a láska vymaní se z čárového kódu
kde pravdu těl nehyzdí silikony

fanfárou souhry z pozlacených plechů
bez času biče hne se zapadený vůz
dvojverší vzlétne nad rozpálenou střechu
na křídlech koní a roztančených Múz
**
1 02.08.2012 - 16:35
Hazentla:
ne,nepotřebují znát
odpovědi na všechno,
aby mi bylo nádherně
**** to je velká pravda :)
A kadibudka to rozsekala - kdyby se náhodou někdo moc dojmul :)))) :))))
1 ... 598|599|600|601|602|603|604|605|606 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku