Líbilo se
2 01.02.2013 - 12:05Pro vojáčka od Flamy
|
2
01.02.2013 - 11:34CULIKATA:
Z maskary šmouha rozmazaná rosa se v smutku rozlévá bolest srdci rozsévá -zatažené ráno..... |
3
01.02.2013 - 11:34 |
1
01.02.2013 - 11:19jc senior:
báseň vhodná ku rozcvičce v době, kdy přibylo kil dle not k tomu pilně cič Cé bys aspoň hlasem oslnil * |
2
01.02.2013 - 11:11nejsembásník:
šmouhaté ráno bez citu, je dobře, že už nejsi tu... duše se boří do bláta, zestárla holka copatá ... |
2
01.02.2013 - 10:58jc senior:
posledního vzdám se groše pro ten z nedopalku dým volné očko na punčoše či relief bez hodin * |
1
01.02.2013 - 10:47jc senior:
dávno je pokryl prach a splín obrázky potrhaných leporel k nim vrátit, vrátit bych se chtěl v čase vlastních šedivin * |
2
01.02.2013 - 10:39jc senior:
loupu kmeny jako když se svlékám iluze bezdomova házím do ulic v potměchuti buřty neopékám s vybírači bubnů popelnic do siluet stromů uchýlím se někam, poryvy větru do třesku jdou víc smutkem písně co zapomněl břečťan jdu s bella donnou netem, žebra-jíc * |
1
31.01.2013 - 19:21Kapka:
Skvělé, povedené, ST! Jen ta tyčka (a rozcvička) mi to trochu kazí. Spíš bych řekla Prožeň se jako drak pak po tom stvolu koukej jej vychutnat… … … … nahoru, dolů :-))) |
1
31.01.2013 - 19:12Bastet:
Rozcvičeno... a co teď, když vře pět litrů krve? Zvedni zbraň a přímo hleď! A šeptej zas jak prve: Vstup ke mně.... |
2
31.01.2013 - 11:42Špáďa:
Krásně toužebná a smyslná! Až se mně ohne dych! |
1
31.01.2013 - 08:36jc senior:
optikou zamlžených skel hledím na pootevřený vesmír :: jelení kůže mi jej otevře dokořán * |
1
31.01.2013 - 08:31myšlenka pouhá:
Teda Ivi kam ty na ta přirovnání chodíš.....ST |
1
30.01.2013 - 18:56Špáďa:
...ale vystříkl z ní horký proud poezie... |
1
30.01.2013 - 18:30Špáďa:
Zlomí-li si beznaděj křídla, zase bude hej...! |
1
30.01.2013 - 16:34 |
1
29.01.2013 - 19:54Špáďa:
Do sněhu, za kostelem, steleš si s nepřítelem... * * * Na tvý město utopený dovolíš mně s touto peny aspoň nahlédnout...? * * * Zasní Martu Tramín zas? Díky za tu horu krás! |
1
29.01.2013 - 19:20Špáďa:
Takže cizí jazyk? Asi jedině v ústech, při líbání. |
1
29.01.2013 - 16:18básněnka:
pobavila jsme se ..jsem na tom STejně..ale dodnes si pamatuju..raz etaž, dva etaž ,tri , četyre..my v kvartire:-)... |
1
29.01.2013 - 12:09 |



01.02.2013 - 12:05