Líbilo se
1
12.03.2013 - 00:48 |
1
12.03.2013 - 00:33Psavec:
Básnické afrodiziakum, ST. |
1
11.03.2013 - 22:15zenge:
po přečtení :šel jsem hned do ledničky na grilovaný kuřecí stehno a uzený vepřový bok zmrzačit si žaludek :)st |
1
11.03.2013 - 22:06zenge:
Bože nech nám koniny slaniny a jiný.. zapomenout pocit hladu vždyť jsme žrali mršiny ST od Stalingradu ;-) Vítej po čase! |
1
11.03.2013 - 17:51robin Marnolli:
Mně by se to líbilo spíše jako povídka, jako s básní s tím mám trochu problém.:-) |
1
11.03.2013 - 15:26Rezina:
Pak ji dali do guláše, přidali k ní hovězího, zabublala hodně plaše: Vždyť tys kůň, tak vijó! ST |
1
11.03.2013 - 14:59 |
1
11.03.2013 - 13:41Mbonita:
psáno celou duší... |
2
10.03.2013 - 09:02Jindřich:
Někdy je těch knoflíků moc :o) Ale když si tu dobu krátíš takhle, ještě bych nějaké u všech košil došil :o) |
2
10.03.2013 - 08:36vavaoko:
Malíček poslední řasy může napadnout jen tebe. Nějaká krásná muzika? ST |
1
10.03.2013 - 08:36myšlenka pouhá:
:-) pojmenovaná smyslnost bolí míň :-) jen najít ten správný název :-) ST |
1
09.03.2013 - 23:16Kajuta:
Myslím si, že do holčičího deníčku tomu chybí značná dávka naivity. Naopak se to pohybuje na ostří nože a s přesností chirurga odkrajuje zkušeně slova. |
1
09.03.2013 - 20:49Jan Maren:
Nádherná báseň, Janino. Nic si nedělej z komentů Markéty z Valois, podle jejích slov je manželka Jindřicha z Navarry, Henriho IV, franc. krále (1553-zavražď. 1610) Nikomu se se za jeho přesvědčení nevysmívám ale její poznámka, že je královna, je trochu silný tabák a - ješitnost. Francouzi mají takové přísloví : "Milenku si člověk nehledá, ta do něho vtrhne." a je to pravda - ono to vskutku zahřmí. Píšeš duší a srdcem a kdo své srdce a duši ani trochu nezná, je pln skepse a upřímné komenty považuje za pochlebování. Je schopen jen nasírování a šťourání v jiných. Tvé básně jsou zralé, právě proto, že je píšeš srdcem a duší. ST ! |
2
09.03.2013 - 09:44básněnka:
jé, to je moc milá básnička ...kdypak asi potkám Prsteníčka:-).. |
2
09.03.2013 - 09:40Maceška:
krizekkk: Tak počkej dvacet let a bude to jak zamala :o))) Nesmíš být tak náročný, přece :o))) Děkuju vavaoko: jantar: děkuji :o) |
1
09.03.2013 - 01:55Špáďa:
Kam chodíš na ty nápoje, kdo jejiich obsah míchá? Piješ je vsedě? Ve stoje? Či v loži, která dýchá...? |
1
08.03.2013 - 17:25Bastet:
Že na chladných ňadrech plaza nelze hřáti věděla už Eva naše sličná máti Že byla žáruplná neodolal vnadám Teď stuleni tam spolu spí oba - had i Adam...:-)) |
2
08.03.2013 - 16:29krizekkk:
Sejdeme se na kožním... :-) ST |
1
07.03.2013 - 21:58Barbar:
Vůně a zpívání jsi mi blíž než já jsem v tobě a na sebe se dívám Vánoční zvonečky mi cinkají u tvých uší tvá vůně mnou proniká a já jsem! Kdybys tu nebyla kam bych dal duši a tělo bez duše by světem bloudilo |
2
07.03.2013 - 16:38jc senior:
láska, květiny a ženy... já častokrát jsem o nich psal byť škarohlíd naježený odmítal můj recital lhostejno, kdy je ten svátek zda slunce vyjde ze mraků květ přípínám na kabátek ve vzpomínce na matku * |



12.03.2013 - 00:48